PaperModels.pl

Pełna wersja: [Galeria] E-2C Hawkeye AH
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
W końcu nadarzyła się okazja odkurzyć i obfocić mojego Houkiego :grin: .
Galerię dedykuję ku pokrzepieniu dla Uriego .
Model powstał dawno temu w czasach innych umiejętności i podejścia do modelarstwa. Przy sklejaniu nie pamiętam jakiś większych schodów związanych z szkieletem typu okrętowego poza jakimiś drobnymi przycinkami poszycia. Dzięki temu szkieletowi kadłub jest na pewno prosty co kiedyś nie było u mnie regułą :roll: . Małą trudność sprawił mi wtedy talerz radaru ( co zresztą widać ). Szczerze mówiąc to opracowanie podoba mi się bardziej od tego z GPM-u a to przede wszystkim za sprawą braku kaszaniastej ( moim zdaniem ) waloryzacji która w przypadku modelu z GPM-u sprawia że model wygląda jak kupa złomu :evil: .

[Obrazek: a057afa832551922m.jpg] [Obrazek: b7535a3e8c604be7m.jpg] [Obrazek: ff8c276904c8fcd5m.jpg] [Obrazek: 34d10038266283aem.jpg]
[Obrazek: 4d170419124f4a01m.jpg] [Obrazek: b789ab2a3b4cafa2m.jpg] [Obrazek: a87428398d67d0fdm.jpg] [Obrazek: cd9910d01d5f0e95m.jpg]
[Obrazek: 0e449af7ab089a14m.jpg] [Obrazek: 0a2dddc514beccb5m.jpg]
Dzięki Wojtek za galerię - na pewno się przyda.
Zobaczymy czy uda mi sie wycisnąć z modelu więcej niż Ty to zrobiłeś Big Grin.
Pytanko - czy mogę Ci du... o sorry "pomidor" zawracać jak bym miał jakieś wątpliwości ??
Cytat:Pytanko - czy mogę Ci du... o sorry "pomidor" zawracać jak bym miał jakieś wątpliwości ??
Jak najbardziej możesz mi du... pomidor zawracać :mrgreen: . Jak coś będziesz miał do podejrzenia na model, gorzej z grzebaniem w pamięci z przypomnieniem przebiegu budowy.
No to Wojtku zaczynamy Big Grin

Ponieważ kadłub mam już prawie gotowy do oklejania to chciałbym się Ciebie poradzić jak tzn. z którego miejsca twoim zdaniem jest najlepiej rozpocząć oklejanie ??
Siedziałem wczoraj i dumałem miałem zamiar zacząć od kabiny ale coś mnie tchneło żeby tego nie robić. Moze lepiej będzie zacząć od dziobu ??
Z tego co widziałem u kumpla to najwięcej problemów miał przy kabinie - zwłaszcza okna...
Ja bym chyba proponował zacząć od środkowego segmentu. Jest największy i to do niego lepiej i wygodniej będzie dopasowywać mniejsze następne segmenty. Tak myślę Confusedmile: .
No dzięki chłopaki ale za wiel mi nie pomogliście Smile
No cóż trza będzie metodą prób i błędów Smile, a przede wszystkim częstych przymiarek .
Cytat:No dzięki chłopaki ale za wiel mi nie pomogliście Smile.

Boś duży chłopak - dasz sobie radę Wink
To jednak trochę dałem ciała posądzając ten modelik o to, że jest trochę słabo sklejony. :oops: Poza tym talerzem wygląda bardzo ładnie, typowa Wojtkowa czystość i dokładność. A to sporo czasu temu przecież było, brawa się należą jak nic. Wojtek jak masz więcej takich perełek to pokazuj. Pozdrówka!!!