PaperModels.pl

Pełna wersja: [Galeria] 1-szy model brata - Fokker Dr.I
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam wszystich modelarzy.
Długo namawiałem i zachęcałem brata aby spróbował sił w modelarstwie kartonowym. Chciałbym pokazać fotografie jego pierwszego ukończonego modelu Fokker dr.I z Modelika. Model jak i aranżacja jest całkowicie wykonana przez niego, w oparciu o niektóre materiały (zdjęcia) z Kartonworka, w Fokkerku zamierzone było od postaw że nie będzie linek.
Chciałbym pogratulować i zwrucić uwagę na fakt, że model został wykonany mimo trwałego uszczerbku na zdrowiu (paraliż prawej ręki) co utrudniało pracę, i w moich oczach zasługuję na szacunek.
Wszelkie opinię krytyczne, jak i rady będą mile widziane i mam nadzieję że pchną go dalej do dalszej pracy nad dłubaniem w kartonie Big Grin

[Obrazek: 352998eb90f9c5f6med.jpg]

[Obrazek: 07a3a91c9ab79c42med.jpg]

[Obrazek: 3ceb4c8344078a4emed.jpg]

[Obrazek: 6363baed239f389fmed.jpg]

[Obrazek: afa0ea4169d0c7a0med.jpg]

Pozdrawiam w imieniu brata
HANS
Model jak na pierwszy raz jest niezły, też niedawno skleiłem Fokkera Dr.I tyle że z innego wydawnictwa. Wspomniałeś o paraliżu prawej ręki Twojego brata i z tego powodu jestem pełen podziwu Confusedhock: . Pozdrowienia dla Ciebie i szczególnie dla Twojego brata :grin: ! Niech tak trzyma i się nie poddaje!

DjTadzik

Też przyłączam sie do gratulacji. Podziwiam wole walki takich ludzi. ja z kolei zapytam co następnego idzie na warsztat.
Dziękuję Wam za pozytywne komentarze to że będzie cos nastepnego nie ma najmniejszych wątpliwościi problem jest tylko z czasem ponieważ Mateusz przygotowuje się do matury. Ale namówię go do załozenia konta i poprowadzenia relacji bo za niedługo przejmie mój warsztat na czas mojej słuzby wojskowej Smile
Hans uściskaj ( byle nie za mocno ) brata tytułem gratulacji. Niech tworzy dalej, no i oczywiście niech chwali się tym na forum.
Pierwszy model i do tego jedna ręką Confusedhock: klejony a efekt super no czekam na następne dzieła.
Sam model i diorama są pięknie wykonane. Powiedz bratu że serdecznie gratuluję mu wykonania tak fajnego modelu. Niech się nie poddaje i buduje dalej :!: Wielki szacunek dla niego, czekam aż założy konto i czekam na pierwszą relację na papermodels :!: :!:

Pozdrawiam PDT_Armataz_01_36

Artur Ł.

Niesamowite. I do tego jeszcze te trzy płaty, sam mam problem z zainstalowaniem dwóch, a co dopiero... Confusedhock: Dla mnie bomba! :grin:
Niesamowita sprawa i niesamowity facet z Twojego brata jest. I to mi się podoba w takim podejściu do życia - nigdy się nie poddawać, nie dawać za wygraną, przezwyciężać trudności jakie by one nie były... respect :grin:

A czy trawa to zwykła trawiasta trawa, czy jakiś zestaw do dioram? bo wygląda bardzo naturalnie :grin: