PaperModels.pl

Pełna wersja: [G] Hełm Yngola
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Hełm skończony więc w końcu zamieszczam galerię Smile Nie mogę na photobuckecie znaleźć teraz linków do miniaturek, więc zamieszczam większe obrazki.

[Obrazek: PICT1828.jpg][Obrazek: PICT1824.jpg][Obrazek: PICT1823.jpg][Obrazek: PICT1819.jpg][Obrazek: PICT1816.jpg][Obrazek: PICT1814.jpg][Obrazek: PICT1830.jpg][Obrazek: PICT1644-1.jpg][Obrazek: PICT1713.jpg][Obrazek: PICT1661-1.jpg][Obrazek: PICT1711-1.jpg][Obrazek: PICT1710.jpg][Obrazek: PICT1709.jpg][Obrazek: PICT1637-1.jpg][Obrazek: PICT1717.jpg]
no no...
Pięknie, Panie Kolego!
Pierwszy raz widzę coś takiego i robi świetne wrażenie.
Gratulacje!
:milbravo:
naaaajs!  :milbravo: :milbravo:
Fajny pomysł i wykonanie na najwyższym poziomie  PDT_Armataz_01_34  PDT_Armataz_01_34  PDT_Armataz_01_34
Po prostu piękny hełm  :milbravo: :milbravo:


Ni!!!
Może teraz Hełm Vadera  ? Smile
Wykonanie na najwyższym poziomie. Gratuluję.
Fantastyczne wykonanie  :milbravo: :milbravo: :milbravo:
a gdzie ta obiecana ,,przymiarka na głowie''

po prostu :milbravo: :milbravo:
W relacji jest zdjęcie
Rewelacja ! :milbravo:

Świetny temat i jeszcze lepsze wykonanie!
MASAAKRAA.
Rewelacja, new spodziewałem się takich efektów,
:milbravo:  :milbravo: :milbravo:
Witam.

Ależ to ładne aż słów mi brakuje. Z Twoimi zdolnościami to jako producent rekwizytów masz pełne ręce roboty.
:milbravo:  :milbravo:  :milbravo:  :milbravo:  :milbravo:

Pozdrawiam.

Paweł O.
Bardzo dziękuję za miłe słowa. Hełm był takim eksperymentem, nie wszytko wyszło tak jak zaplanowałem, ale ogólnie jestem zadowolony z efektu i "rogacizna" cieszy oko. Wink

Raczej nie planuje w najbliższym czasie kolejnych hełmów. Chociaż trochę mnie kusi Wink
Hełm superSmile
Ale rogi wymiatają!!!
Może zrobisz kiedyś model czaszki antylopy z takimi rogami?Big Grin
PozdrawiamSmile