PaperModels.pl

Pełna wersja: Kościół Szczecin-Dąbie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

Lukano

Witam wszystkich serdeczne.
Chciałem Wam przedstawić mój najnowszy model.
kościół Szczecin-Dąbie z wydawnictwa Modelk.
Bardzo przyjemny model do klejenia. Może nie jest super prosty, ale brak większych błędów.
Po sklejeniu przynajmniej mnie się bardzo podoba Wink
Oprócz okien, pełny standard Confusedmile:
[Obrazek: 1-1.jpg]
[Obrazek: th_2-1.jpg] [Obrazek: th_3-1.jpg] [Obrazek: th_4.jpg] [Obrazek: th_5.jpg] [Obrazek: th_6.jpg]
[Obrazek: th_7.jpg] [Obrazek: th_8.jpg] [Obrazek: th_9.jpg] [Obrazek: th_10.jpg]
[Obrazek: th_11.jpg] [Obrazek: th_12.jpg] [Obrazek: th_13.jpg] [Obrazek: th_14.jpg]
Robi wrażenie! Może dorób jakieś oświetlenie z diód?

Lukano

Do tego tematu trzeba by wcześniej podejść. Zrobić inne okna itp.
Za tydzień zobaczysz na żywo w Krasnymstawie.
Świetny ten model
a przede wszystkim rewelacyjnie sklejony. Chylę czoła..
Pozdr

Lukano

Dziękuję bardzo Confusedmile: :oops:
Moim zdaniem nie jest tak rewelacyjnie sklejony. Ma parę baboli :wink:
Ale ładnie wygląda na szafie :razz:
Na razie nie znalazłem fajnej budowli do sklejanie, kleje pojazd :twisted:
fajny kościół Ci wyszedł :milbravo: :milbravo:

Coraz więcej budowli pojawia się na forum (przynajmniej jakaś odmiana Confusedmile: :winkSmile

Lukano

Dzięki :mrgreen:
ja mam inną odmianę teraz :razz: ja lubie bardzo kleić budowle.
teraz dla odmiany kleję Syrenkę z Modelika :grin:
Siemanos.

No to wypada tylko pogratulować. Model fajnie sklejony, a model wymagający zarówno umiejętności jak i cierpliwości. Mam go na składzie. Szkoda, że wcześniej nie pokazałeś go, bo mam do niego pełną dokumentację fotograficzną. Można by coś pokombinować. Ja planuję go kiedyś zbudować, ale moje zamierzenia to przeskalowanie do 1:100, przerysowanie, dodanie ładnych faktur cegieł i na tyle co się da to modernizacja i wzbogacenie.

Jeszcze raz gratulacje modelu.

P.S. Ja chyba całkiem niedługo zabiorę się za kościół w Porąbce z Orlika. Tak jakoś za mną chodzi od dawna.

Lukano

P.S. Ja chyba całkiem niedługo zabiorę się za kościół w Porąbce z Orlika. Tak jakoś za mną chodzi od dawna.[/quote]
Dziekuje bardzo Smile Ostatnio kleję dla przyjemności, czyli nie max precyzji Wink Ale jakoś idzie Wink
Cierpliwości fakt sporo wymaga. W tej skali wygląda na ogromny, a w 1:100 to byłby kolos. Jeszcze jak piszesz z detalami, fakturą cegieł Smile pełny wypass Mam nadzieje, że kiedyś zrealizujesz te plany.
Kościół w Porąbce też mi chodzi ostatnio po głowie. Widziałem go sklejonego. Nawet fajny.


Astra28, teraz doczytałem dokładnie :mrgreen: A czy mógłbyś mi przesłać na maila troszkę zdjęc. Niby już skończyłem, ale chciałem zobaczyć jak wygląda prawdziwy. A na żywo mam troszeczkę daleko :razz: Z góry dziękuję.
lukano@poczta.fm
Siemanos.

Lukano, nie wyślę Ci fotek, ponieważ myślę iż nie Ty jeden chciałbyś je zobaczyć, więc wrzuciłem je jako walkaround. Galeria fotografii prawdziwej budowli JEST TUTAJ Mam nadzieję, że wypatrzysz tam sporo szczególików, które dały Ci w kość.

Lukano

hehehe sporo dalo mi w kość :mrgreen: A przyznam się, że kilka pominąłem :razz: