PaperModels.pl

Pełna wersja: Średniowieczny miecz półtoraręczny
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

Artur Ł.

Witajcie!
Dziś zaprezentuję wam model z serii tych "nietypowych" Były w Galerii grabie, widły to teraz pora na trochę bardziej zaawansowaną broń białą :twisted:
Najpierw zdjęcia:
[Obrazek: b13eca97ee7ad823m.jpg] [Obrazek: 48aae636db5067b8m.jpg] [Obrazek: 2835327d97a3100em.jpg] [Obrazek: 7243c6c50edd75e9m.jpg] [Obrazek: c0ba6f456c61392em.jpg] [Obrazek: d04935a89707b3cdm.jpg] [Obrazek: 2646d0fc2f8dbd04m.jpg] [Obrazek: 284a91c19f4db49cm.jpg]
I komentarz:
Miecz w skali 1:25. Malowany nieudolnie srebrnym, przeterminowanym Humbrolem, rękojeść Flat Black Model Master. W ogóle z owijką rękojeści były przeboje, nie dało rady tego owinąć jednym paskiem papieru, ale w końcu coś wymyśliłem Confusedmile: Strudzinę nagniatałem wypisanym długopisem, ale to zły pomysł- po każdym malowaniu, gruntowaniu i przecieraniu praktycznie znikała :ble: Wyszło mi słabo, ale tuszę, że następne miecze i "elementa" uzbrojenia wyjdą mi lepiej :vvv:

PS.
[Obrazek: 3db0048d0627ad26m.jpg]
Tak w ramach uszczęśliwiania ludzików z klocków LEGO :wink:
:mrgreen:

Jeśli to prawdziwy bastard, to powinien mieć ostrzejszy sztych. Ale i tak jest spoko - ta nieudolność w malowaniu to nie taki fehler. Zawsze możesz powiedzieć, że broń przeleżała sto latek na pobojowisku i ma wżery :mrgreen:
Już niedługo z naszych nietypowych modeli średniowiecznych będzie można zrobić prawdziwą bitewkę Big Grin
Zrób mi szablę do Gustlika na dioramę :razz:

Pomysł fajny brawencje dla Ciebie Confusedmile:

Artur Ł.

Hej-hej!
Cytat:Jeśli to prawdziwy bastard, to powinien mieć ostrzejszy sztych.
Łups, zapomniałem dopisać, że robiłem model mojego miecza, który ma łukowaty sztych- żeby sobie kuki nie zrobić :razz:
Cytat:... i ma wżery :mrgreen:
no dokładnie tak to wygląda :mrgreen:
Cytat:Zrób mi szablę do Gustlika na dioramę :razz:
Żaden problem! :lol:
Cytat:Zrób mi szablę do Gustlika na dioramę :razz:
Szablę miał Grigori, nie Gustlik :lol: .
Miecz super, brawo za pomysł :mrgreen: !
Pozdro!
Fajny model miecza Confusedmile:.
Gdybyś pomalował go Model Masterem, metalizery są na bazie nitro, to uzyskał byś super gładka i metaliczną powierzchnię. Nawet ta strudzina by Ci nie znikała bo farba daje cieniutka warstewkę i doskonale się rozlewa po powierzchni.
Azaliż to ten sławny wyszczerbiec :roll:
a co z cepem bojowym?
Super

SZAD :mrgreen:
hehe, fajne :mrgreen: no to teraz pora na tarczę, potem smok a na końcu dziewica :mrgreen: :mrgreen:
Cytat:a na końcu dziewica :mrgreen: :mrgreen:
No z tym to dzisiaj trudno, ale cuda się zdarzają :lol: :razz: .
Pozdro!