PaperModels.pl

Pełna wersja: Mała galeria Małego modelu...
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Natchniony poczynaniami Michała z jego SU-122 pomyślałem ze też się pochwalę moim małym szkrabem jaki stworzyłem, a co :mrgreen: :mrgreen: Model mieści się na kartce A4 ale jak mi ktos powie ze to weekendowy model to morde obije :razz:
Czołg starałem sie robić w ogólnie przyjętym standardzie, retuszowałem krawędzie na oko zmieszanymi żółtym z zielonym i brązowym. Z własnej inwencji to dorobiłem kratki na silniku które pomalowałem również. :grin:

Cóż wiecej sie rozpisywać, fotki:
[Obrazek: th_DSC00125-1.jpg] [Obrazek: th_DSC00127.jpg]
[Obrazek: th_DSC00128-1.jpg] [Obrazek: th_DSC00129.jpg] [Obrazek: th_DSC00130.jpg]

No i dla porównania, wraz z teciakiem w standardowej skali:
[Obrazek: th_DSC00132-1.jpg]


Pozdro Cool
Taki mały, a robi ogromne wrażenie. Miałem okazje zobaczyć go na żywo. model przyjechał do Lublina w pudelku po zapałkach :razz:
Mnie rónież się podoba :wink: Mały, prosty i cieszy-moim zdaniem pełen efekt uzyskany :grin:
Jest tak mały że w Lublinie chcieliśmy użyć go zamiast kapsla Smile
Zaskoczyłeś wtedy w Lublinie jak to pudełko po zapałkach wyjąłeś! Na fotce porównanie do zawleczki i paluchów (chyba Sprudina ;-) )

[Obrazek: th_PICT7982.jpg]
To jest to mały kieszonkowy (pudełkowy) modelik. Sam muszę się skusić na coś podobnego. Są jakieś strony z tymi maleństwami?
W Lublinie był jeszcze nieskończony, nie miał wieżyczki dowódcy ani wydechu :razz:

gdzieś kiedyś znalazłem link do stronki jakiejś skośnookiej, same "????" zamiast liter :razz:
jeśli ktoś chętny to zamieszczam, można ściągać i sklejać :mrgreen:

[Obrazek: th_pm3_01_.jpg]
Mihu zajrzyj na forum http://www.mikromodele.cba.pl/mikromodele.htm , tam znajdziesz sporo linków :wink: