PaperModels.pl

Pełna wersja: SNCASO SO.9000 Trident II - Answer
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Heloł. W szeroko pojętym "międzyczasie" powstał  u mnie model Tridenta. Ot, taka ciekawa odrzutowo-rakietowa igiełka. Model w opracowaniu Maćka Herbuta, skleja się dosyć szybko i przyjemnie.  Wycinanka wydrukowana przy pomocy srebrzanki - całkiem fajnie połyskuje, ale już nie da rady czegoś wygładzić BCG, czy sg - wszystko widać jako brudne smugi - standardowe tricki tu się nie sprawdzają. Z mankamentów: model opracowany na dwie wręgi, które są sporo za małe w stosunku do obwodów poszycia. Poszycie za to spasowane bardzo dobrze, no poza "garbem" - jak przykleiłem tak jak miało być to mi wyszło tak, jak na ostatniej fotce :/ No to podszpachlowałem toto i wymalowałem - revell 90 pasuje idealnie. Ogólnie model polecam i zapraszam do galerii:

[Obrazek: th_DSC_3847.jpg]  [Obrazek: th_DSC_3855.jpg] [Obrazek: th_DSC_3856.jpg]  [Obrazek: th_DSC_3863.jpg] [Obrazek: th_DSC_3866.jpg] [Obrazek: th_DSC_3868.jpg] [Obrazek: th_DSC_3869.jpg] [Obrazek: th_DSC_3870.jpg] [Obrazek: th_DSC_3871.jpg] [Obrazek: th_DSC_3872.jpg] [Obrazek: th_DSC_3873.jpg] [Obrazek: th_DSC_3879.jpg] [Obrazek: th_DSC_3884.jpg] [Obrazek: th_DSC_3885.jpg] [Obrazek: th_DSC_3887.jpg] [Obrazek: th_DSC_3892.jpg] [Obrazek: th_DSC_3893.jpg] [Obrazek: th_DSC_3894.jpg] [Obrazek: th_DSC_3897.jpg] [Obrazek: th_DSC_3899.jpg] [Obrazek: th_DSC_3901.jpg] [Obrazek: th_DSC_3908.jpg] [Obrazek: th_DSC_3910.jpg] [Obrazek: th_2012-02-07_21-21-42_45_Konopnica.jpg]

ps: kilka fotek się wstawi i już przekroczono max długość postu ;/
    Przyjemne dla oka, bardzo ładne cacko.
    Gratuluję przyjemnie spędzonego "szeroko pojętego międzyczasu"!
    I pozdrawiam. ZbiG.
Witam
Bardzo ładny modelik , wykonanie także GRATULUJE!!   :milbravo:
Pozdrawiam
Ładnie wyszedł! Gratulacje  PDT_Armataz_01_34
Całkiem fajny samolocik.  PDT_Armataz_01_34 wykonanie też bez zarzutu.
Gratuluje kolejnego świetnego modelu.
:milbravo:
swoją drogą fajna propozycja dla początkujacych projektantow.
Cześć Kroolo
Jak zawsze starannie i czyściutko. Następne latadło w kolekcji.
Gratulacje i szkoda tylko, że to coś nie jeździ po drogach Big Grin.
Pozdrawiam  SZAD

PS. Sklej samochodzik, plisss.

A.
No fajnie, tylko obawiam się, że produkcja Antosia trochę cierpi.