PaperModels.pl

Pełna wersja: TIGER H1
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam !!!
Oto mój tygrysek :

[Obrazek: tigerbq6.jpg]
[Obrazek: tiger2ty6.jpg]
[Obrazek: tiger3mi0.jpg]
[Obrazek: tiger4fo4.jpg]
[Obrazek: tiger5sp7.jpg]
[Obrazek: tiger6vd6.jpg]

Do modelu zostanie wykonana makieta w postaci bagnistego terenu, bądź zniszczonego lasu z bagnami, jeszcze nie wiem. :roll: :roll:

Model wykonałem na podstawie zdjęć oraz wycinanki z MM'a.Z modelu jestem zadowolony, pomimo tego, że ślady eksploatacji nie są realistyczne, a malowanie jest "sf". Ale dopiero się uczę, następnym razem będzie lepiej... Wink

zapraszam do komentowania

POZDRAWIAM
Fajnie wygląda Confusedmile: Gdybym zobaczył "takie coś" w lesie to na pewno byłby niezły zonk :razz: A da się usunąć troche tego błotka z niego?
Cytat:A da się usunąć troche tego błotka z niego?

owszem, da się usunąć, ale do modelu będzie makieta z "gigantycznym"błotkiem, jak będzie makieta, zobaczę jak to się prezentuje, i w tedy najwyżej zdejmę trochę błota

pozdro

daniel

a może by go ciemno zielonym albo jakimś innym ciemniejszym potraktować bo ten błękit lotniczy rzeczywiście jest "sf".
Witam!!!

Teraz to już raczej nie będę go malował. Planuję jeszcze w tym kolorze zrobić Tigera II oraz panzera IV, to będę miał "komiksową" armię.

pozdrawiam
Faktycznie ten kolor za bardzo do niego nie pasuje. Ale cóż ważne że fajnie się przy tym bawisz a w przyszłości kiedy będziesz miał kilka konstrukcji za sobą napewno przemalujesz stworzone modele na odpowiednie Kamo :mrgreen:

I potwierdzam rację kolegów błotka jest za dużo stanowczo trzeba troszkę usunąć.

Pozdrawiam PDT_Armataz_01_36
sam zrobilem bardzo podobny model wrecz identyczny jezeli chodzi o te zielone plamy z tym ze ja dodałem jeszcze zimowa dioramke Smile

Zdjecia mozesz znalesc na tym forum ale pełna relacje z budowy mojego T34/85 sa da dioramy.fora.pl
Witam !!
Przyszedł czas na uzupełnienie galerii Wink
Model jeszcze nie stoi na dioramce, ale kilka lepszych fotek nie zaszkodzi Wink
[Obrazek: th_DSC05384.jpg] [Obrazek: th_DSC05383.jpg] [Obrazek: th_DSC05380.jpg] [Obrazek: th_DSC05378.jpg] [Obrazek: th_DSC05405.jpg] [Obrazek: th_DSC05403.jpg] [Obrazek: th_DSC05402.jpg] [Obrazek: th_DSC05401.jpg] [Obrazek: th_DSC05399.jpg] [Obrazek: th_DSC05398.jpg] [Obrazek: th_DSC05397.jpg] [Obrazek: th_DSC05395.jpg] [Obrazek: th_DSC05393.jpg] [Obrazek: th_DSC05392.jpg] [Obrazek: th_DSC05391.jpg] [Obrazek: th_DSC05390.jpg] [Obrazek: th_DSC05389.jpg] [Obrazek: th_DSC05388.jpg] [Obrazek: th_DSC05386.jpg]  [Obrazek: th_DSC05410.jpg] [Obrazek: th_DSC05409.jpg] [Obrazek: th_DSC05408.jpg] [Obrazek: th_DSC05406.jpg]

Pozdrawiam !
Nieźle wyglądają fotki czarno-białe i sepia. Pomyśl może jednak nad jakimś malowaniu biało szarym, zrób roztopy spod Staliningradu, utop po brzuch i będzie git...
POZDRO

danielek110

Witam . Tiiiiiiiiger  mój ulubiony model ale w moim przekonaniu trochę tu S/F ,zdjęcia czarno białe super . Pozdrawiam