PaperModels.pl

Pełna wersja: [G] STAR 266 "Hibneryt" 1:25 Modelik
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam,
chciałbym przedstawić pierwszą galerię na Forum
Jest to, jak w tytule Star 266 z zestawem plot.

Model w kolorystyce zbliżonej jak w wycinance jednakże malowany. Waloryzowany w takich elementach, jak:
Arrowbieżnik i śruby kół,
Arrowprzetłoczenia blach wewnątrz skrzyni ładunkowej,
Arrowlampy i kierunkowskazy z opakowań tabletek
Arrowkrata chłodnicy
Arrowinne elementy, które z pewnością wypatrzycie  Wink

Zdjęcia:
[Obrazek: zdj09-2.jpg]
[Obrazek: zdj10-1.jpg]
[Obrazek: zdj11-1.jpg]
[Obrazek: zdj07-2.jpg]
[Obrazek: zdj08-2.jpg]
[Obrazek: zdj06-2.jpg]
[Obrazek: zdj02-2.jpg]
[Obrazek: zdj01-2.jpg]
[Obrazek: zdj05-2.jpg]
[Obrazek: zdj04-2.jpg]
[Obrazek: zdj03-2.jpg]

Największym "babolem"  ;-) są przednie reflektory, które teraz wykonałbym zupełnie inaczej

Zapraszam do komentowania i oceniania  :-)
Witaj, podoba mi się bardzo, robi duże wrażenie. Model trudny, ale wykonany bardzo prawidłowo. Zdjęcia szczegółów pokazują, że kilka "momentów" można zrobić lepiej - gdzieniegdzie brak retuszu, niektóre łączenie niedopracowane (fazujesz krawędzie ?), szyby, miejscami kształtowanie kartonu (element pod przednią szybą). Ale generalnie jest bardzo OK, widać, że włożyłeś w niego sporo pracy i serca.
Aha ! Ale zmień ten łańcuch z przodu, proszę...
Dziękuję za opinię  PDT_Armataz_01_29
Jak wspominałem w poście powitalnym, był to mój pierwszy ukończony model po dłuższej przerwie i jednocześnie pierwszy ukończony model kartonowy - więc nie wszystkie techniki mam
jeszcze opanowane.

PS
Aż tak źle z tym łańcuchem?  :grin:
Masz spore umiejętności , blacharka jeszcze do opanowania i będzie git , łańcuch też troszkę wadzi ale zrób jak uważasz . Pozdrawiam.