PaperModels.pl

Pełna wersja: M6A1 Seiran z GPM
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Tym razem coś latającego, bo ja nie tylko pancerny :mrgreen:

Całkiem przyjemny modelik do sklejania choć japończyk :razz:

[Obrazek: 72b05b779d7d3261m.jpg] [Obrazek: eb39bbbbce16ef66m.jpg] [Obrazek: 02dd504813f44c53m.jpg] [Obrazek: 5c34585c3e5e62aem.jpg] [Obrazek: afc8ceeb1af7aa73m.jpg] [Obrazek: cd79c00d09c262d9m.jpg]
Całkiem nieźle to wygląda chociaż pancerniak go robił :wink:
Świetnie wygląda ,gratuluję.

Pozdrawiam
Pancerniak nie pancerniak. Ja tam nie uznaje takiego szufladkowania :wink: A model naprawdę fajnie, starannie wykonany. Na pierwszy rzut oka wydawało mi się, że jest cały pomalowany.
Samolocik "git majonez" :mrgreen:
Bardzo fajnie się prezentuje, choć jest nieco "sterylny" - szkoda że nie ma jakoś bardziej uwydatnionych szczegółów powierzchni, linii podziału blach itp. A sylwetka piękna - niczym chart wyścigowy!
Brawo za tak ładnie złożony model. Widzimy że kolega oprócz pancerki ma inne talentySmile

Pozdrawiam
Cytat: A model naprawdę fajnie, starannie wykonany. Na pierwszy rzut oka wydawało mi się, że jest cały pomalowany.
Cytat:Bardzo fajnie się prezentuje, choć jest nieco "sterylny" - szkoda że nie ma jakoś bardziej uwydatnionych szczegółów powierzchni, linii podziału blach itp. A sylwetka piękna - niczym chart wyścigowy!
Malowane są tylko hinomaru i pasy na pływakach-w moim egzemplarzu kolor czerwony bardziej przypominał różowy :evil: i trzeba było coś z tym zrobić :mrgreen: Wogóle był jakoś dziwnie wydrukowany,linie i nity na górnych powierzchniach niemal niewidoczne :evil: Ale faktycznie sylwetke ma piękną,wśród innych moich "japońców"zdecydowanie sie wyróżnia :grin:
Ładny model, tylko "łyso" wygląda bez podziału blach :ble:.
Ale niespodzianka! :grin: W pływakach mu do twarzy i NAPEWNO nie łyso :twisted:

Troszeczkę mnie razi tylko składanie czubków pływaków, pozatym model świetnie się prezentuje, swoisty gabaryt dodaje uroku :wink:
Nóż tokko w kabinie jest? :mrgreen:

Pozdrawiam
szebi