PaperModels.pl

Pełna wersja: Panzerhaubitze 2000
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Tym razem coś ze współczesnej pancerki :razz:

[Obrazek: e9a8f75ac8d6ae3am.jpg] [Obrazek: e9d08f9101e8cf95m.jpg] [Obrazek: 7b9c94158b817587m.jpg] [Obrazek: 9ce2af66ae8d6875m.jpg] [Obrazek: 04f57312c76bb85fm.jpg] [Obrazek: 766520631f2264a1m.jpg] [Obrazek: ececb938717cb690m.jpg]
Nawet jeśli pokazujesz modele sklejone w ciągu kilku lat, to i tak masz przerób :mrgreen: !
Z dużą przyjemnością oglądam Twoje galerie, pokazujesz świetne modele. Kleisz bardzo ładny standard, co jak wiadomo proste nie jest. Szczerze gratuluję umiejętności!

P.S.
W galerii Leopolda pokazałeś zbiorowe zdjęcie pancerki, na którym wypatrzyłem Sd.Kfz. 234/2. Jestem w trakcie sklejania tego modelu, czy mogę Cię prosić o obszerną galerię Pumy?
Cytat:W galerii Leopolda pokazałeś zbiorowe zdjęcie pancerki, na którym wypatrzyłem Sd.Kfz. 234/2. Jestem w trakcie sklejania tego modelu, czy mogę Cię prosić o obszerną galerię Pumy?
Jak najbardziej,galeria Pumy będzie :grin:
Cytat:Masz przerób w sklejaniu modeli
Sklejam modele od 25 lat-trochę sie kolekcja rozrosła przez te lata :mrgreen: W tej chwili liczy około dwustu sklejonych modeli Confusedmile: Też mam ten sam problem z brakiem czasu,sklejam w ciągu roku 3-4 modele :neutral:
Boogie, no to mnie zażyłeś tą galerią. Ja tu myślałem, że tylko IIWŚ wchodzi w rachubę u ciebie, a tu współczesnego blaszaka nam zaserwowałeś. Pierwszy raz widzę tą haubicę sklejoną, chyba niewielu porwało się na budowę tego pojazdu dotychczas. A wykonanie, jak to u ciebie, jak zwykle wysokich lotów, gratuluję! PDT_Armataz_01_01
Boogie czy możesz wstawić jeszcze jedno zdjęcie PzH 2000 z modelem Tigera Wittmanna - tak dla porównania wielkości ?
Czy masz może w swojej bogatej kolekcji sklejonych modeli - model Mack Superliner z Fly Model ?
Cytat:Boogie czy możesz wstawić jeszcze jedno zdjęcie PzH 2000 z modelem Tigera Wittmanna - tak dla porównania wielkości ?
Proszę bardzo-mówisz i masz :mrgreen:[Obrazek: d9cb8e93f22e2d3cm.jpg] Niestety nie mam Superlinera Cry[Obrazek: 2fa96bde69609524m.jpg]