PaperModels.pl

Pełna wersja: a może by coś ulepic w skali .......1/1?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
tak sobie szperałem w necie i wyszperałem goscia co skleił z kartonu samochód w skali 1/1 http://www.epson.jp/nakajima/special/rea.../index.htm Confusedhock: a może by tak w naszym pięknym kaczogrodzie [pl] coś takiego popełnic? tylko jak?? czekam na propozycje,to na razie luzna dyskusja ale kto wie :grin: Polak podobno potrafi. pozdrawiam PDT_Armataz_01_01

nie ma chętnych??? 80 odwiedzin i ani jednego zainteresowanego???? :ble:
Ja buduję sobie w skali 1/1, ale repliki broni z metalu, drewna, tworzywa itp. więc to chyba nie to forum :mrgreen:
ja myślałem raczej o jakimś czołgu PDT_Armataz_01_01 ale jak widzę brak chętnych nawet do czysto teoretycznej dyskusji .a możesz napisac co budujesz dokładnie? może jakieś foto??? uważam że temat jak najbardziej rozwojowy :mrgreen:
Piter zapodaj jakiś fotki, bo widzę że fajny temat rozpocząłeś... :grin:
Jestem za tylko gdzie to pudlo potem trzymać?Smile

Co proponujesz na pierwszy ogień?

Może coś polskiego?
PZL 37 Łoś :razz: :razz: :razz:

Marcus

heh, ja gdybym miał czas i materiał, to chciałbym se spita "wystrugać"...marzenia.... :neutral: :neutral: :neutral: :neutral: :neutral: Ale pomysł na serio ok Big Grin
może jakaś polska tankietka? albo szkopski czołg? coś dosyc rzadko spotykanego w naszym kraju
A co do trzymania: dogadac się z jakimś muzeum i problem z głowy ,oczywiście nie wspomne o reklamie forum i korzyściach z tym związanymi. i oczywiście temat modele kartonowe dotarłby do szerszej widowni (jak pokemony :mrgreen: ) a wtedy firmy produkujące modele też by się w to mogły włączyc. myśle że pomysł jest naprawde wart uwagi. może jakies propozycje?? PDT_Armataz_01_01 PDT_Armataz_01_01 PDT_Armataz_01_01 PDT_Armataz_01_01 PDT_Armataz_01_01 PDT_Armataz_01_01
Obecnie buduję to:

http://www.jedendojednego.fora.pl/inne-r...k,221.html

Panzerfaust 60- replikę zbudowałem kilka lat temu:

[Obrazek: th_27.jpg] [Obrazek: th_28.jpg] [Obrazek: th_29.jpg] [Obrazek: th_29a.jpg] [Obrazek: th_30.jpg] [Obrazek: th_31.jpg] [Obrazek: th_32.jpg] [Obrazek: th_33.jpg] [Obrazek: th_34.jpg] [Obrazek: th_35.jpg] [Obrazek: th_36.jpg] [Obrazek: th_37.jpg] [Obrazek: th_38.jpg] [Obrazek: th_39.jpg] [Obrazek: th_40.jpg] [Obrazek: th_41.jpg] [Obrazek: th_42.jpg] [Obrazek: th_43.jpg] [Obrazek: th_44.jpg] [Obrazek: th_45.jpg]

Mp-41- ukończony w grudniu 2008:

[Obrazek: th_DSC02063.jpg] [Obrazek: th_DSC02064.jpg] [Obrazek: th_DSC02065.jpg] [Obrazek: th_DSC02066.jpg] [Obrazek: th_DSC02067.jpg] [Obrazek: th_DSC02069.jpg] [Obrazek: th_DSC02070.jpg]

Replikę już przetestowałem w boju, na rekonstrukcji :grin: :

[Obrazek: th_rekonstrukcja_23.jpg]

W planach mam jeszcze zrobienie replik Panzerfausta 150, p-pancernej miny magnetycznej Hafthohlladung 3, miotacza ognia Flammenwerfer 41, i noktowizora Zg 1229 Vampir, dla repliki Stg-44, która już niedługo ma być dostępna w sprzedaży.