PaperModels.pl

Pełna wersja: [Galeria] F6F3 Hellcat troszkę podrasowany...
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Przypadkiem znalazłem w szafie wydrukowany model zassany niegdyś ze strony Fanatyka Kartonu i zrobiłem z niego to:
[Obrazek: 6e4205446db00b39m.jpg][Obrazek: 46402c0b48dba493m.jpg][Obrazek: f0fe06ed0683157cm.jpg][Obrazek: dc4a7060e0a29bd3m.jpg]
[Obrazek: 88d39bb6bceeefb0m.jpg][Obrazek: 22e78f015fed7440m.jpg][Obrazek: c2e46887f822bd09m.jpg][Obrazek: 2495eeffb34a12d0m.jpg]
[Obrazek: 461f0ccbf6f4ee6dmed.jpg]

pozdrawiam
Mówiło się, że Szebi leczył zajoba na samolocikach w 1:200, ale to to już wielka przesada, takich to powinni zamykać za same pomysły :mrgreen: :razz:.

A tak serio to: Confusedhock: Confusedhock: Confusedhock: i więcej nie jestem w stanie napisać.
Haha :mrgreen: No to widzę prawidłową szkołę stosujesz, tylko o szczebelek wyższą niż moja :razz:
Wcisłeś tam te bajery które były wręcz niezbędne.
Pokaż jeszcze, że da się to zrobić w 1:400 i będę Ci mówił nie senseju (co mówię teraz) tylko O'senseju :grin:

Podoba się!

Pozdrawiam
szebi

Artur Ł.

Witam bratnią duszę! :mrgreen:
Super malutki, nie boisz się tego zgubić/podeptać/usiąść na nim? :lol: Czysto sklejony, mikro rozmiary, coś świetnego. Planujesz jakiegoś lotniskowca do kompletu? :wink:
Też lubie takie małe pierdółki Confusedmile:
Pozdrawiam!
Cytat:Pokaż jeszcze, że da się to zrobić w 1:400
Nie prowokuj :razz:

Cytat:nie boisz się tego zgubić/podeptać/usiąść na nim?
Aż taki mały to on nie jest Confusedmile:

Cytat:Planujesz jakiegoś lotniskowca do kompletu?
Niee jeszcze by lotniskowca brakowało :razz: , jeśli już to będą kolejne samoloty :wink:
Guciu, w następnych takich produkcjach spróbuj delikatnie ponagniatać linie podziału poszycia, to już zupełnie będzie szaleństwo :wink:
No i obudowę silnika też dał byś przecież radę wyoblić co nieco :wink:
Generalnie jest świetny ale widać że stać Cię na jeszcze dużo więcej PDT_Armataz_01_34
pozdroo
Cytat:w następnych takich produkcjach spróbuj delikatnie ponagniatać linie podziału poszycia
Pomysł wcale nie taki szalony :wink: , tylko nie wiadomo jakby to w praktyce wyszło. Papier na którym jest wydrukowany model jest bardzo cienki, o ile w ogóle byłoby to widoczne to części mogłyby sie podeformować. No i oczywiscie musiałoby to być zgodne z zachowaniem proporcji, żeby po przeliczeniu do skali 1:1 nie były to 10cm szczeliny Tongue
Cytat:No i obudowę silnika też dał byś przecież radę wyoblić co nieco
nie przeczę... Confusedmile:

pozdrawiam
Cytat: tylko nie wiadomo jakby to w praktyce wyszło.
Spróbuj to się przekonasz :wink:
Tylko przed trasowaniem zaimpregnuj arkusz z częściami