PaperModels.pl

Pełna wersja: F 4E Phantom II
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Kiedyś sklejałem też odrzutowce a ostatnio w galerii ich troche mało, więc prezentuje model Phantoma z GPM:

[Obrazek: eb66f8023c962cacm.jpg] [Obrazek: 2b1ebb109a93eaa5m.jpg] [Obrazek: da4c81adc37ed767m.jpg] [Obrazek: 91b36ad9ff45aaf1m.jpg] [Obrazek: a744a7a1984cf5b0m.jpg] [Obrazek: 4f9807f87de9b506m.jpg] [Obrazek: 032528a761a87809m.jpg] [Obrazek: e8cd0f1bdb3172cam.jpg]
Podoba mi się ten modelik w twoim wykonaniu. Troszkę tylko odznaczają się łączenia poszycia w części ogonowej ale poza tym wszystko ekstra. Robiłeś w nim może składane skrzydła? Mam zamiar niedługo się zabrać za ten modelik i może podpowiedziałbyś czy były przy nim jakieś problemy.
Nie wiedzieć czemu o ile w niektórych modelach GPM-u ta specyficzna waloryzacja trochę mnie razi, tak w tym modelu jakoś mi bardzo odpowiada Cool

P.S. Jak masz więcej suszarek na stanie to wrzucaj śmiało galerie, chętnie sobie pooglądam (i pewnie nie tylko ja :wink: )
Bardzo ładny! Mnie ten model urzekł w Porąbce - niby nie taki uszczegółowiony a jak bardzo przykuwa uwagę.

Cytat:P.S. Jak masz więcej suszarek na stanie to wrzucaj śmiało galerie, chętnie sobie pooglądam (i pewnie nie tylko ja :wink: )

a żebyś wiedział że nie tylko Ty :-)
Witaj Wink

Ja sie natomiast przyczepie, ktos musi no, krytyka wiecej pomaga w modelarstwie niz pochwaly ;] mam racje ?
Hmmm łączenie poszycia to raz ;p
Prawa końcówka skrzydła jest pod więkrzym kątem chyba ;p i jak możesz dodaj zdjęcie z profilu, dziwnie ten dziób wyglada, tuż przed owiewką :???: Wybacz taki krytyczny komętarz, to chyba przez A-6 z GPM, mecze tego drania juz dość długo i końca nie widać, jestem zły na GPM za ten model i tak odreagowuje ;p

BTW ten Phantom jest 1 miejscowy czy mi se tylko wydaje ? Jeżeli tak jestem zaskoczony, bo myślałem ze byly tylko z radiooperatorem :razz:
Dla mnie bomba, odrzutowców nigdy za wiele Smile O ile mnie pamięć nie myli, GPM wydało jeszcze F4 w kamuflarzu "leśnym" :mrgreen: (?) - moim zdaniem o wiele ciekawszym
Pokornie przyjmuję wszelką krytykę :oops: Niezbyt ładne łączenie segmentów to efekt mojej"samowoli budowlanej"bo nie lubie takiej metody sklejania kadłuba jaką zaproponował autor modelu i postanowiłem zrobić to po swojemu co nie do końca się udało :mrgreen: Ogólnie model jak najbardziej sklejalny,trochę rażą dziwny kształt owiewki kabiny(wykorzystałem produkt GPM),i przednia część kadłuba też odbiega swoim kształtem od prawdziwego Phantoma.
Cytat:O ile mnie pamięć nie myli, GPM wydało jeszcze F4 w kamuflarzu "leśnym" (?) - moim zdaniem o wiele ciekawszym
Tak-był taki Phantom nazwany MiG killer w malowaniu z działań nad wietnamem :grin:
Cytat:BTW ten Phantom jest 1 miejscowy czy mi se tylko wydaje ? Jeżeli tak jestem zaskoczony, bo myślałem ze byly tylko z radiooperatorem :razz:
I dobrze myslałeś. Bo ten jest właśnie dwumiejscowy Cool
No, Boogie, domyślam się że tą galerią rozpocząłeś prezentację swojego stadka myślifcuf różnej maści Smile Dlatego nic nie krytykuję tylko przyjmuję wszystko z dobrodziejstwem inwentarza :mrgreen:

Model ładny, bo i maszyna niebrzydka. Nie wiem czy to tylko na zdjęciach, ale drukarnia się chyba nie popisała - każde poszycie kadłuba innego koloru :???: chyba że to takie kamo...

No to czekamy na więęęęcej Big Grin
Boogie, bardzo ładny Fantomik mimo trosze jak sam wspomniałeś niezbyt ładnego łączenia elementów. Gratulacje :milbravo: czekam na więcej galeryjek :mrgreen:

Cytat:to chyba przez A-6 z GPM, mecze tego drania juz dość długo i końca nie widać, jestem zły na GPM za ten model i tak odreagowuje ;p
A mnie tam się bardzo przyjemnie Intruderka kleiło i nie przypominam sobie żeby był w czymś problem :razz:
Bardzo fajny Phantom PDT_Armataz_01_34

Jak masz jeszcze jakieś suszarki to wrzucaj Confusedmile:.