PaperModels.pl

Pełna wersja: BMW Sauber F1. 06 [Modelik]
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam w galerii modelu bolidu królowej sportów motorowych-BMW Sauber 2006 z Modelika
Autorem jest pan ze śmieszną fają w awatarku, o którym już niejeden poemat napisano..
Tym modelem chciałem zweryfikować teorię modellota na temat szybkości budowy modeli.. Rozpocząłem klejenie 24 grudnia 2012, skończyłem dziś tj 5 stycznia 2013! Da się, o dziwo jeszcze spędziłem święta w gronie rodzinnym, wysypiałem się no i dużo czasu spędziłem także z moją dziewczynąTongue
Jak zwykle szybkość nie idzie w parze z jakością, koń jaki jest, wszyscy widzą więc zapraszam do zaglądania mu w zębyWink

Jedyną częścią pasującą do modelu jest część numer 1- idealnie pasowała do tektury na którą ją trzeba podkleić.. Reszta.. szkoda gadać. Rysunki montażowe? Dla mnie mogłoby ich nie być, i tak wszystko ładowałem na ślepo,częsci mają pomyloną numerację. NA SZCZĘŚCIE SYTUACJĘ URATOWAŁA OBSZERNA INSTRUKCJA OPISOWA!!! Czego MI BARDZO BRAKUJE w modelach np. Hala.
Nie jestem standardowo z niego zadowolony, widać że jest wymęczony, wlałem w niego chyba tonę wikolu by szpachlować dziurska:\

Zapraszam do galerii:

[Obrazek: 0528a959b1ca3d22m.jpg] [Obrazek: 13f670a0456b6109m.jpg] [Obrazek: 88743e5bee64a8cam.jpg] [Obrazek: b7688519b5aaff7em.jpg] [Obrazek: 4b2dce7681ac0a2dm.jpg] [Obrazek: 1cdf6f90f3f7935cm.jpg] [Obrazek: 1a5c80dad36698e0m.jpg] [Obrazek: 4147725256e1b18dm.jpg] [Obrazek: c461c0f6af220bc2m.jpg] [Obrazek: 20b776ebafbf72b5m.jpg]

Pewnie popełnię jeszcze ferrari tegoż autoraBig Grin

Można też pyskować na forum a zarazem kleić- ja pyskowałem i kleiłem- oto przykład, bo coraz więcej gadania a mało robienia tutaj..

Mam nadzieje że już mi nikt nie zarzuci że wyzywam autora, bądź działam na niekorzyść wydawcy obrzucając błotem autora. Teraz mogę to robić do woli, bo jego model skleiłem, a nerwów spaliłem masę na tym modelu..
Dobranoc
Dzielny z Ciebie człowiek. Chciałem go skleić kumplowi, który jest fanem F1. Wtedy jeszcze nie byłem świadom renomy autora i za swój sukces uważam, iż udało mi się skleić aż z 10 części. Model trafił tam gdzie jego miejsce...

Młody jesteś - nerwy stalowe i się udało  :mil11: