PaperModels.pl

Pełna wersja: Japoński czołg lekki HA-GO
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam brać modelarską, chcę przedstawić ostatnie moje dzieło tj. japoński czołg lekki typ HA-GO. Wycinanka jest z GPM-u jeszcze żółtego nr. 113. Znalazłem ten egzemplarz w garażu u kolegi w stanie praktycznie nadającym się na wysypisko. Zalany, potargany, pogięty z brakującymi fragmentami, po prostu śmieć. Szkoda czasu na opisywanie co trzeba było zrobić żeby coś z tego wyszło co przypomina czołg, no i wyszedł taki gniotek z którego nie można być do końca zadowolonym, ale z drugiej strony cieszy mnie że uratowałem ten egzemplarz przed unicestwieniem :mrgreen: Aoto parę fotek:
[Obrazek: 81bcd18db9467b14m.jpg][Obrazek: 96cc80992f7b878em.jpg] [Obrazek: cdca93aab2029ab1m.jpg][Obrazek: cdb255add57d521dm.jpg][Obrazek: e999a6aa3fa3b14cm.jpg]
[Obrazek: f74aec5ef549cd93m.jpg] [Obrazek: 3f43fce8d2d25ae0m.jpg] [Obrazek: 9b55cf894b02ed8am.jpg][Obrazek: 0eed856d118d7901m.jpg] [Obrazek: d4cddf702d4ab473m.jpg]
A teraz sami osądźcie czy opłacało się reanimować trupa :mrgreen:

Artur Ł.

Ha! Witam takiego samego pokręceńca jak ja Confusedmile: Też zbieram różne swoje i cudze "złomy" modelarskie z zamiarem doprowadzenia ich do jak najlepszego stanu :grin: .
Cytat:A teraz sami osądźcie czy opłacało się reanimować trupa :mrgreen:
Pewnie! Całkiem nieźle wyszło, baaaardzo mi się podoba :vvv:
Pozdrawiam!
Reanimacja bardzo udana-jestem pod wrażeniem :grin: Tym bardziej że to rzadko spotykany model,no i "żółte"GPMy dokładnością też nie grzeszyły :mrgreen:
Opłacało się :wink: Gratuluje.

Pozdrawiam.
Naprawdę się opłacało. Świetny model wyszedł :milbravo:
Leon, może nie jest idealnie, ale modelik może się podobać. Jak na zniszczony i niekompletny egzemplarz wycinanki, to uzyskałeś bardzo dobry efekt. Zastanawia mnie tylko fakt pomalowania zewnętrznej tarczy kół napinających metalizerem. Jeśli nie współpracowało to koło w tym miejscu z żadnym innym podzespołem, to skąd to otarcie do żywego metalu? PDT_Armataz_01_03 Z chęcią bym też zadobył sobie Ha-Go do swojej kolekcji, akurat jego mi brakuje. Gratuluję kolejnego modelu i czekam na kolejne, pancerne pozdrowionka, hej! PDT_Armataz_01_01