PaperModels.pl

Pełna wersja: (G) Junkers Ju-88 D1 A.Haliński
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witajcie przedstawiam wam kolejne moje lepidło hmmm klejony w standardzie ,raczej nie wydziwiałem opracowanie bardzo dobre, jedynie błędy są po mojej stronie, próbowałem zrobić lepsze fotki, ale u nas padało i zabranie w plener groźiło lotem testowym na pastwę wiatrów.
Fotki mogły by być lepsze , ze wględu na rozmiary jakimi model dysponuje, ciężko było uzyskać zadowalający efekt.
Model pozostawiam waszej ocenie. Okazało się ,że miałem łopatę śmigła krzywą już poprawiłem.

[Obrazek: 75b46189d10bb5f6.jpg]

[Obrazek: 0aa7042037c27e0e.jpg]

[Obrazek: 9ed73cab62932936.jpg]

[Obrazek: 00e7f4394d5d991b.jpg]

[Obrazek: 7e276f210082f939.jpg]

[Obrazek: dfc38d99ea0fac76.jpg]

[Obrazek: 8a7bde3217a2b26b.jpg]

[Obrazek: cccc1bcefccdfc99.jpg]

[Obrazek: 27de17f189fa1f3b.jpg]

[Obrazek: 2dcd5176532f738d.jpg]
[Obrazek: d62f3e14aee64f77.jpg]
Świetnie się prezentuje, moje gratulacje :milbravo:
No bardzo ładnie.
:milbravo: :milbravo: :milbravo:

Mam nadzieję, że zobaczę go na żywo w Rypinie.
Pozdrawiam.
Dziękuję za dobre przyjęcie Panowie :-) Poprawię jedną fotkę lub dwie bo coś mi nie pasi ale to jutro :-)
Piotreq chyba go tam zabiorę  ,chyba :-)
Fajny,  PDT_Armataz_01_34
Gratulacje, następny Hal w Kolekcji  PDT_Armataz_01_25
Jedyne co zauważyłem na nie, to te celowniki z tylu kabiny, mógłbyś je wykonać z drucików, wyglądało by to o niebo lepiej.
ale mimo wszystko świetny samolot.
:milbravo:
Pozdrawiam.
Celowniki faktycznie ,lipne ale z drutu takich cienkich nie umiałem zrobić.
Swietna robota !!  :milbravo: :milbravo: :milbravo:

Chyba przeprowadziłeś już pierwszy oblot połączony z bombardowaniem, co !?  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: (brakuje jednej bomby !!! )
Mam naddzieję, że była tylko cwiczebna !  :mrgreen: :twisted:

PS. Co mowego trafi na warsztat ??
Hehe tak Przemku trenowali na Marszałkowską w W-arszawie co by naszych posłów obudzić...
Została doklejona i pomalowana dzisiaj ,dostałem dopiero przesyłkę z farbami.

Co na macie u mnie ? Hmmm kilka modeli jak zwykle Mustang (ostatni) od Hala i Gladiator prawie ukończony oraz Jak 1B.

[Obrazek: 79e29843728f4f5c.jpg]

[Obrazek: a4834a6d91655be4.jpg]

[Obrazek: 6a8517672a25d8ce.jpg]

[Obrazek: ae38247b81b136a6.jpg]
Piękny model i nic dziwnego, bo to przecież firma seb 545 robiła to cacko.  :milbravo:
Dołóż tylko fotki z całym modelem. Ja kiedyś dostałem za to uwagę.    Pozdrawiam
Bardzo fajny! Mniam!
:milbravo:
Zdjęcia na pierwszej stronie poszły się....
Zdjęcia odblokowane.
Fotki odświeżone! , żeby się je ogladało bo były zablokowane. Nie wiem dlaczego.
Dodałem ostatnią z prac nad modelem.
Hej!!!

Model bajerka, aż zazdrość zżera, że sam tak nie umiem. A tak a propos modeli Hala, czy ktoś wie co jest grane z wydawnictwem. Bo próbuję się skontaktować w sprawie modeli tudzieź wręg i nikt nie odpowiada???

Pozdrawiam
Model faktycznie bardzo ładny. Tylko te bomby jakieś takie... brudne?
Babinka pierwsza klasa.  PDT_Armataz_01_34

Nie wiedziałem, że ogon jest tak ładny z oznaczeniem zatopień.

Airman - dobre pytanie, mam ten sam problem i... cisza! Co jest?
Model Pierwsza klasa. :milbravo: Jak zawsze trzymasz wysoki poziom.

Sorry za off, ale jeśli chodzi o zamawianie modeli od Hala to 2 tygodnie temu złożyłem zamówienie i przez 3 dni nie było odzewu od wydawnictwa. Zadzwoniłem  do nich odebrał jakiś nastolatek i powiedział, że Pana Andrzeja nie ma i jak nie zapomni, w co wątpi to przekaże informację o moim zamówieniu. Następnego dnia dostałem numer konta a model doszedł do mnie po 4 dniach.
Hej!

Dzięki za info. Znaczy, że trzeba dzwonić i być cierpliwym.

Pozdrawiam
(02-03-2013, 12:59)Arovist link napisał(a):Model faktycznie bardzo ładny. Tylko te bomby jakieś takie... brudne?
Babinka pierwsza klasa.  PDT_Armataz_01_34

Tak brudne bo błotników przecież nie mają opony i troszkę prysło ... Wink
Cieszę się ,że Ci sie podoba. Wink Pozdrawiam.
Porządnie wykonany model podobać się może każdemu. Ten - wykonany przez Mistrza - również.
  A z błotnikami spotkałem się tylko w Dornierach i Fairey "Battle". Okazuje się, iż mądry to wynalazek i modelarzom roboty przy brudzeniu bomb i innych, takich tam, oszczędza.
Seb, z czego robiłeś obwódki do zegarów na tablicy przyrządów?
Dzięki koledzy za miłe słowa, obwódki zegarów z cieniutkiego drucika (chyba 0,2 mm ) z jakiegoś kabla nazbierałem ich mnóstwo.