PaperModels.pl

Pełna wersja: Ki-43 z KA
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam w pierwszej prezentacji moich modeli.
Model sklejony krótko po jego ukazaniu się. Zaczął go sklejać kolega, który po zrobieniu silnika i wnętrza kabiny (chyba) oddał mi go do dokończenia.
Model okurzony, z wieloma brakami (bez porządnych kół, retuszu krawędzi, z wystającym butaprenem) jak i nadgryziony przez ząb czasu :wink:
[Obrazek: th_gra.jpg] [Obrazek: th_lewagra.jpg] [Obrazek: th_ogon.jpg] [Obrazek: th_prprzd.jpg] [Obrazek: th_prprzdwikszy.jpg] [Obrazek: th_profil.jpg] [Obrazek: th_tycay.jpg] [Obrazek: th_tylewy.jpg] [Obrazek: th_typrawy.jpg]

Zdjęcia robione były na dwa rzuty, przy sztucznym i naturalnym świetle, nie są chyba za rewelacyjne ale jeszcze uczę się obsługiwać aparat.
Oczywiście jeśli jest taka możliwość prosiłbym o włączenie galerii do powstającego (powstałego??) projektu Wings over Pacific

Pozdrawiam
Panda82, ja tylko w kwestii technicznej. Kiedy będziesz wstawiał kody do zdjęć to nie naciskaj po każdym z nich Enter tylko Spacje. Zdjęcia ładnie się ułożą w rzędzie ,a nie w kolumnie. Twój post poprawiłem. Co do projektu grupowego to już mamy to na uwadze . W tej chwili trwają jeszcze dopieszczające prace wykończeniowe związane z projektami więc prosimy o trochę cierpliwości :wink:
A samolocik ładnie zrobiony. Tak trzymać. :wink:

Pozdrawiam.
Dzięki za pomoc. Zorienowałem sie po czasie, że nie enter tylko spacja ale jakoś nie zmieniłem :oops:
Gratuluje ukończenia modelu. Sam kiedyś kończyłem samolot po bracie i wiem że nie jest to coś najprzyjemniejszego. I dlatego tym bardziej gratuluję. A to chyba jest wydanie koło 2000 roku? Oj chciałbym jeszcze raz go skleić. :wink:
To był chyba model wydany w 2001 roku.