PaperModels.pl

Pełna wersja: [Galeria] Mi-2, surówka, skala 1:33
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam w galerii modelu śmigłowca Mi-2. Jest to surówka opracowania Jakuba Biedachy.
O modelu mogę powiedzieć, że autor świetnie dopasował jego trudną bryłę do realiów modelu kartonowego. Mimo to z powodu ażurowego szkieletu i samej budowy wymaga sporo uwagi oraz dokładności od modelarza.
Mnie ten model przyniósł sporo radości i satysfakcji, chociaż wykonanie pozostawia do życzenia. Na koniec postanowiłem nanieść okopcenia spalin, jednak przyniosło to kiepski efekt. Zapraszam do galerii:

[Obrazek: th_midwatom-01.jpg] [Obrazek: th_midwatom-02.jpg] [Obrazek: th_midwatom-03.jpg] [Obrazek: th_midwatom-04.jpg] [Obrazek: th_midwatom-05.jpg]
[Obrazek: th_midwatom-06.jpg] [Obrazek: th_midwatom-07.jpg] [Obrazek: th_midwatom-08.jpg] [Obrazek: th_midwatom-09.jpg] [Obrazek: th_midwatom-10.jpg]
[Obrazek: th_midwatom-11.jpg] [Obrazek: th_midwatom-12.jpg] [Obrazek: th_midwatom-13.jpg] [Obrazek: th_midwatom-14.jpg] [Obrazek: th_midwatom-15.jpg]

Na koniec pozostaje mi tylko podziękować autorowi za świetny projekt oraz możliwość sklejenia surówki Smile Oby więcej takich projektów !

--
Zazdroszczę Ci takiej surówki i czekam niecierpliwie na wydanie modelu.
Ją również gratuluję.
Wiadomo kiedy będzie wydany? Wydawnictwo pewnie GPM?
Bardzo fajnie wyszła Ci surówka helikoptera. :milbravo:
Ten Kuba Biedacha zapowiada się na dobrego projektanta modeli. Poprzednie jego opracowanie,  PZL-130 Orlik było wydane w Orliku, to może i to też?
Dziękuje za pozytywne słowa  Smile
Mam też nadzieję że niedługo się ukaże PDT_Armataz_01_22
Czysto ładnie i dokładnie  PDT_Armataz_01_34
Super model. Jeszcze jakby był wydany w jakimś fajnym kamuflażu. Ostatnio jak się napatrzyłem pod Inowrocławiem jak Mi-2 latały nad lotniskiem to teraz patrząc na ten model słyszę jego silnik i trzepot wirnika. Za taki model warto wydać parę złotych. Czekamy teraz na ruch wydawcy.
Bardzo ładna surówka Big Grin.  :milbravo: