PaperModels.pl

Pełna wersja: (R) Thunderbolt II A-10 MM 6/2006 pierwszy w zyciu
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam wszystkich modelarzy. Jestem początkującym osobnikiem, a jedyną rzeczą jaką kiedykolwiek skleilem to wycinanka z 5 letnim synem. Jakoś tydzień temu wszedłem w posiadanie całkiem przypadkowo kartonowego modelu z małego modelarza. Postanowiłem to cudo skleić. Jednak zupełnie nie znając tematu trafiłem na Wasze forum. Przeczytałem  dwie relacje z budowy tego modelu i w końcu zacząłem trochę rozumieć ekstremalnie zawiła instrukcję. Coś jednak mnie tchnelo, by zeskanowac i wydrukować sobie kopię i na niej się opierać, a jeżeli wyjdzie, to wkleję oryginał. Przez święta coś tam już skleilem, jestem bardzo zadowolony, że coś tam wychodzi, jest w miarę prosto. Niestety drukowane na drukarce kartki, po mocniejszym przetarciu schodzi tusz. Nie zrazam się tym jednak, bo moim celem jest tylko dotarcie do końca i nauczenie się czegokolwiek. Za chwilę pierwsze fotki.
Najmocniej przepraszam, proszę o przeniesienie do działu dla początkujących.
Witam na forum.
Jak już pewnie się zorientowałeś, panuje tu miła atmosfera i nikt nikogo nie dołuje. W końcu każdy kiedyś zaczynał i zna problemy początkujących, więc zachęcam do dodania zdjęć z efektem Twojej pracy. A musisz też pamiętać że tylko pokazanie tego co robisz pozwala nam na podpowiedzi i korygowanie błędów które się pewnie zdarzą.
Powodzenia przy budowie i wrzucaj śmiało zdjęcia tego co zrobiłeś.
Szkoda, chyba nie da się wrzucić zdjęcia ze smartfona. Komputer w serwisie, więc wrzucę dopiero po nowym roku.

(27-12-2014, 03:22)luki1984 link napisał(a): [ -> ]Szkoda, chyba nie da się wrzucić zdjęcia ze smartfona. Komputer w serwisie, więc wrzucę dopiero po nowym roku.
Spokojnie da się. Czy to przez przeglądarkę czy przez apkę np. Photobucket ma na Androida czy iOS.
Witaj model dobrego autora skomplikowany ale efekt koncowy jast super polecam