PaperModels.pl

Pełna wersja: Linki
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Moze moje pytanie jest glupie ale do dzisiaj nie wyczailem jak wy to robicie. Mianowicie chodzi mi o linki , ktore wstawiacie w postach ale sa one podpisane tak jak wy chcecie, np. piszecie nazwe modelu pod ktora jest ukryty link do relacji lub fotek czy roznych innych stron.
Szukalem chyba wszedzie ale nigdzie nie znalazlem zadnej wzmianki na ten temat Confusedad:
Najciemniej pod latarnią Wink, gdy piszesz post, nad oknem gdzie piszesz jest sporo emotek i klawiszy - nacisnij przycisk podpisany jako URL i wszystko sie wyjasni Smile akurat tu na papermodels jest to fajne bo robione z automatu, na innych forach przeważnie trzeba grzebac w składni. Smile

Tez miałem spory problem ze znalezieniem takich rzeczy jak sposób na inaczej podpisane linki, wstawianie miniaturek itp. Smile
a składnia jest taka:

[ URL=adres]tekst_do_wyświetlenia[/URL ]

oczywiście bez spacji w nawiasach.
Ogromne dzieki za pomoc. Nareszcie, dzieki wam sie dowiedzialem jak to robic no i po testach zrobilem Confusedmile: .
Pozdrowienia :grin: