PaperModels.pl

Pełna wersja: [G]ORP Smok 1:100
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
MM Smoka ma, mam i ja.
[Obrazek: th_22.jpg][Obrazek: th_21.jpg][Obrazek: th_20.jpg][Obrazek: th_19.jpg][Obrazek: th_18.jpg]
[Obrazek: th_17.jpg][Obrazek: th_16.jpg][Obrazek: th_15.jpg][Obrazek: th_14.jpg][Obrazek: th_13.jpg]
[Obrazek: th_12.jpg][Obrazek: th_11.jpg][Obrazek: th_10.jpg][Obrazek: th_09.jpg][Obrazek: th_08.jpg]
[Obrazek: th_07.jpg][Obrazek: th_06.jpg][Obrazek: th_05.jpg][Obrazek: th_04.jpg][Obrazek: th_03.jpg]
[Obrazek: th_02.jpg][Obrazek: th_01.jpg]


Sorry, z przyzwyczajenia umieściłem galerie w tym dziale. Proszę moderatorów o przeniesienie do działu galerie
  Kiedy i gdzie można będzie tego smoka zakupić?
  Biorę w ciemno! Natychmiast.
nie mam na razie zielonego pojęcia bo przed chwilą go skończyłem kleić, ale mam nadzieje że w ciągu dwóch miesięcy powinien sie ukazać
    CZEKAM.
Witam.

Ależ to ładne, kusisz Romanie najpierw Kontroler potem Batory a teraz Smoczysko. Nie pozostaje nic innego jak gotowizne szykować. Raz jeszcze gratulacje  :milbravo:

Pozdrawiam.
Paweł O.
Gratulacje panie Romanie.
Świetny model.
Pozdrawiam.
Śliczniuni okręcik!  :wink: :mrgreen:
Piękny!
Zgadzam się w 100% z przedmówcami. Model SUPER 8)
Kontroler już czeka na sklejenie, ale chyba Smoka też popełnię jak wyjdzie Smile
Z niecierpliwością czekam na kolejne projekty RomanaC.
Gratuluję i pozdrawiam Confusedmile:
  ... - a kuterek "Batory"?
Ale fajny model! Gratuluję!
zaj... Ci wyszedł ten model gratulacje. Oby więcej takich statków  PDT_Armataz_01_34
W D.... mam Gra..Spe.. kupię se, SMOKA.... tylko nie wiem kiedy..........?
Pozdrawiam.
Rewelacja  PDT_Armataz_01_11  :milbravo: :milbravo: :milbravo:
Ja też wpisuję Smoka na moją listę "Chcę to mieć"
Łajba i mnie się podoba.
jak zwykle zresztą.

:milbravo:

jednak chciałem wywołać Romana do tablicy i zapytać co z P-47?  PDT_Armataz_01_09
  Olać dzbana. Jest jego tyle opracowań, iż na następną pięciolatkę z pewnością ich wystarczy. Pan Roman zaś opracowuje nam pięknie pozycje rzadko spotykane, lub zgoła wcale nie spotykane.
  I to się naprawdę liczy.