PaperModels.pl

Pełna wersja: Mój pierwszy model
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

zerop

Dopeiro zaczynam przygode z tym forum wiec na poczatek moze sie przedstawie. Na imie mam Łukasz obecnie mieszkam w Dublini a pochodze z Wrocławia. 32 lata. To mój pierwszy model po prawie 20 latach przerwy. a 20 lat temu to i tak udało mi sie dokinczyc moze ze 3 modele ktore potem pieknie eksplodowaly na brzegu Widawy. "Ark Royal" nawet zostal zwodowany. Niestety natychmiast został trafiony i eksplodowal. Ale do rzeczy. Mój pierwszy model, różne kleje, kilka mozliwych retuszy, brak skalpela ale jakos dal sie złożyć. Oceniajcie panowie a moze i panie?

[Obrazek: th_DSCN0312.jpg] [Obrazek: th_DSCN0313.jpg] [Obrazek: th_DSCN0314.jpg] [Obrazek: th_DSCN0315.jpg] [Obrazek: th_DSCN0316.jpg] [Obrazek: th_DSCN0317.jpg]
zerop, no i dobry wybór i powrót po 20 latach :mrgreen: . Jak na tak długi okres rozłąki z modelarstwem to naprawdę ładnie się model prezentuje. Klej dalej następne modele ,a z każdym nowym będzie jeszcze lepiej. Gratuluję i zachęcam do dalszego pokazywania swoich prac.

pozdrawiam
Przyłączam się do wypowiedzi kolegi Partyzanta. Tak trzymać :grin: