PaperModels.pl

Pełna wersja: F-16C Block 52+ MM 1-2/2007
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

zerop

To moj drugi model, Jak widac odrazu głeboka woda a nawet za głęboka. Wyszło tak sobie ale i tak mnie duma rozpiera że model ukończony :lol: . Patrzcie i oceńcie sami.


[Obrazek: th_P1010184.jpg][Obrazek: th_P1010185.jpg][Obrazek: th_P1010187.jpg]

[Obrazek: th_P1010188.jpg][Obrazek: th_P1010189.jpg][Obrazek: th_P1010190.jpg][Obrazek: th_P1010191.jpg]
Jak na drugi model to i tak nieźle. Gratulacje za wytrwałość choć model posiada troszkę niedoróbek to i tak sobie nieżle z nim poradziłeś. I najważniejsze że na tej głębokiej wodzie nie utonełeś ;-).
Ale przy następnym modelu poświeć więcej czasu na pasowanie elementów i popracuj mocno nad lączeniem elementów.

pozdro.
I ja przyłączam sie do gratulacji.
Tak jak wspomnial Michał zwroć większą uwagę na pasowanie części a sam zobaczysz że efekty mogą Cię zaskoczyć Smile.

Co następnego planujesz budować ??

zerop

Nastepny powstał już ORP Piorun, jestem troche opóźniony ze zdjeciami galerii. Ale dodam go może pod koniec tygodnia, jest długi weekend wiec bedzie chwilka na pochwalenie sie tworem. Piorun to mój pierwszy statek w historii wiec nie nalezy sie spodziewac niczego na piątke , jak dla mnie 3+.
A aktualnie Spitfire Vb Kartonowy Arsenał. Relacje można śledzić w dziale dla początkujących.
Jak na drugi model i to w dodatku tak skomplikowany wyszedł nawet nieźle Confusedmile:.

Jak dobrze pamiętam to chyba jesteś pierwszy, który tą F-16 skończył [a wielu już zaczynało]. Więc tym większe gratulacje :wink:.