PaperModels.pl

Pełna wersja: Jefferey Popławko - WNUK
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Darmowy modelik sklejony na szybko. Tylko lakierowanie coś nie poszło miał być mat a błyszczy się jak ... wiecie co ;-).
Jedyne co mnie denerwuje w tym modelu to koła, latają jak chcą. Niestety nie mam żadnych planów tym bardziej jakiś zdjęć jak to tam powinno wyglądać. Trzeba to poprawić.

[Obrazek: th_DSC00301.jpg] [Obrazek: th_DSC00302.jpg] [Obrazek: th_DSC00303.jpg] [Obrazek: th_DSC00304.jpg] [Obrazek: th_DSC00305.jpg] [Obrazek: th_DSC00306.jpg] [Obrazek: th_DSC00307.jpg] [Obrazek: th_DSC00308.jpg] [Obrazek: th_DSC00309.jpg] [Obrazek: th_DSC00310.jpg]

pozdro.
Fajny brzydal. Szkoda tylko, że w internecie jest tak mało zdjęć. Napisz jak coś wymyślisz z tymi kołami.
Otóż Koledzy Michałowie:
Sam też budowałem ten model ostatnio na zamówienie i nie zauważyłem by te koła "latały"
inna sprawa to różne długości osi albo inaczej- inna głębokość wnęk na te koła co o tyle dziwi że miał wszystkie koła skręcalne...
Zdjęcia: tych akurat nie jest wcale mało, i nie chodzi mi o J-P ale ciężarówkę Nash-Quad 1417 która stanowiła jego podstawę i dużo dobrego można z nich wywnioskować w kwestii kół i ogólnie podwozia.
Co do zdjęć samego J-P wskazują one wyraźnie, że model jest za szeroki (ok 1 cm) co jednak przy tego typu projekcie nie jest niczym niewybaczalnym.
Całość daje się całkiem miło posklejać
PS: poprawiona wersja pomalutku "robi sie" :wink:
Pozdroo