PaperModels.pl

Pełna wersja: zagadka trochę modelarska
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Jak w temacie : co to jest na zdjęciu ? :mrgreen:

[img=http://images46.fotosik.pl/170/8a52338b66bb9a8em.jpg]

Marcus

Pudełko cygar "HABANA" (chyba), zapałki i popielniczka. ...albo chodzi Ci o coś innego ;p :grin:
a coś więcej,o tym co widac???? domyślasz się częścią czego ten zestaw może byc?

Marcus

Lampka z abażurem....stolik, chyba to jest tapeta z wzorkiem...Jest jeszcze cos tam po lewo, ale nie wiem dokładnie, co to jest. :roll: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


[EDIT] Haaaa, edytowałeś posta. Szczerze, to z niczym Mi się nie kojarzy... :roll: :oops: :???:
Część jakiejś większej dioramy :wink:
trochę cieplej:-)
model Białego Domu
To nie jest Biały Dom:-) zgadujcie dalej,jutro po 20 rozwiązanie zagadki :-)
jak cygara i lampka to kojarzy mi się z gabinetem Churchila .
Albo Fidela

miśkos

Stawiam zyla na Puchacza.
Churchil jak nic. Koniak, cygara, angielski wystrój... Tylko czy to makieta gabinetu?
Może jakaś diorama zniszczeń Londynu w czasie niemieckich nalotów. :ble: Chociaż skłaniałaniam się ku wersji, że jest to podstępnie zakamuflowany wstęp do relacji z prac nad budową czołgu o wdzięcznej nazwie Churchil :grin:

Pozdrawiam PDT_Armataz_01_01
Jest to uwaga:
domek dla lalek :mrgreen: skala 1/12 (mojej żony ,nie mój :mrgreen: )przywieziony został jako pamiątka z naszego pobytu w Londynie,( ja swoją pamiątke z londynu rozbiłem w zeszłym roku we wrzesniu i stąd sie wziąłem na tym forum:-) )
Większośc rzeczy widocznych na foto jest działających np..kominki ,oświetlenie ,zegary,szafki,szuflady itp.
Domek kupuje się jako gołe dechy z pomalowaną elewacją co najwyżej. Wszystko co w środku trzeba dokupic oddzielnie.Większośc tego co jest w środku jest pomniejszoną wersją prawdziwych np.mebli z tego samego materiału.
więcej zdjęc:
[Obrazek: cc6ede8cc95c5f63m.jpg] [Obrazek: b45dae997bcfad99m.jpg] [Obrazek: ca894d343007cfcem.jpg] [Obrazek: 92cef448fb31faa7m.jpg]

Jak ktoś jest ciekawy jutro wieczorem dorzuce fotki co ciekawszych ekponatów,bo baterie mi zdechły w aparacie:-)
Wrzuciłem to jako ciekawostkę.