PaperModels.pl

Pełna wersja: Samolot wielozadaniowy PZL M-28B "BRYZA"
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam !!!
Przedstawiam Wam kilka fotografii modelu samolotu wielozadaniowego PZL M-28B "BRYZA" z Małego Modelarza 4-5-6/2007 opracowanego przez Pana Andrzeja Maciejczaka.
Model w całości był malowany.

GALERIA:
[Obrazek: th_1-4.jpg] [Obrazek: th_2-3.jpg] [Obrazek: th_3-4.jpg] [Obrazek: th_4-3.jpg] [Obrazek: th_5-3.jpg]
[Obrazek: th_6-3.jpg] [Obrazek: th_7-5.jpg] [Obrazek: th_8-3.jpg] [Obrazek: th_9-2.jpg] [Obrazek: th_10-1.jpg]
[Obrazek: th_11-3.jpg] [Obrazek: th_12-3.jpg] [Obrazek: th_13-2.jpg] [Obrazek: th_14-4.jpg] [Obrazek: th_15-3.jpg]

Pozdrawiam

Marcus

Bardzo ładnie Ci wyszedł, ja niestety nie mogłem go dokończyc...
Jeśli dobrze widzę, udało Ci się wykonac wypukłe boczne szyby w kabinie pilota, co nie jest najprostsze.
Gratuluję, i oby tak dalej Big Grin :milbravo: PDT_Armataz_01_34 PDT_Armataz_01_34 :mil11:
Janku jak zwykle zaskakujesz mnie tematami Smile
Model prezentuje się bardzo dobrze ale wydaje mi się że mogłeś spróbować natrasować linie podziału blach. Przy malowani nie byłby to duży problem a jak byś później te linie przybrudził efekt byłby powalający.

Pozdrawiam
Uri, musisz chyba okuliste nawiedzić, bo ja nawet nity widzę Smile

Janek, po prostu niezły bajer ten samolocik Smile
No nareszcie mogę zobaczyć zdjęcia tego cacka. Bajka :-)
Przyjmij moje gratulacje. Udowodniłeś, że jeśli coś się nie skleja w standardzie to zawsze można to pomalować i będzie wyglądało super. Ja bym jeszcze trochę pobrudził, ale to tylko moje zdanie, po prostu nie lubię czystych modeli :mrgreen:
Gratuluje i pozdrawiam :mrgreen:
Cytat:Uri, musisz chyba okuliste nawiedzić, bo ja nawet nity widzę

Ja też dojrzałem ale dopiero na powiększeniu jakim mnie Janek uraczył Smile
Moze to wina zmeczenia a może i konieczna jest wizyta u okulisty Tongue
Władek a tam zaraz okulista poprostu zdjemij te okulary przeciwsloneczne. :razz:
Witam,
Jakoś uroda tego samolotu do mnie nie przemawia, nie wiem, czemu?!
Janek odwaliłeś kawał porządnej modelarskiej roboty, jak zwykle zresztą. Oglądając inne relacje odniosłem wrażenie, że opracowanie do najlepszych nie należy, a jednak wyszło fajnie.
Gratulacje i czekam na następną odsłonę.
Pozdrawiam Paweł
Janku jak do tej pory znałem twoje prace w kategorii "pancerka" i można było się nimi tylko zachwycać, ale widzę że inne tematy nie są Ci obce , więc wielkie gratki za latadło :milbravo:
Gratulacje Janku! Świetnie to wygląda, trzymasz baaardzo wysoki poziom. Podziwiam.
Zdradź jeszcze, czy musiałeś ingerować w wycinankę lub ewentualnie stosować szpachlowanie, czy też wszystko poszło gładko?
Witam !!!
leon65z - trzeba wszystkiego spróbować nie tylko pancerne pojazdy.
Arovist - co do sklejania tego modelu to były drobne rzeczy z którymi sobie jakoś poradziłem, malowanie tego modelu zaplanowane było przed klejeniem. Poniżej zamieszczam fotki modelu przed malowaniem abyście nie myśleli że użyłem kilogram szpachli, jedynie łączenia segmentów zaglutowałem i przeszlifowałem.
[Obrazek: th_22-2.jpg] [Obrazek: th_23-2.jpg]

Pozdrawiam
Super samolocik. Gratulacje !!!
No wreszcie ją skończyłeś Confusedmile:, co nie jest takie proste :roll:.
Choć niby wiem, że dla Ciebie nie ma modeli niesklejalnych :mrgreen:.

:milbravo: :milbravo:


PS Mam nadzieje, że następny model będzie miał już "normalną" relację :twisted:.
Piękny model. Gratulacje Janku :milbravo: :milbravo:
Ja również pędzę z gratulacjami. Piękna maszyna :mrgreen:

Pozdrawiam
Janku, Gratulacje ! Smile

Świetna praca i doskonale się prezentuje.
Malowanie modelu to strzał w dziesiątkę w przypadku Bryzy.
Wiele elementów dodałeś/zmodyfikowałeś co zdecydowanie podniosło walory modelu, jak np. goleń przedniego koła czy siłownik steru kierunku.
Ponieważ na tych fotografiach nie widzę tego, to nie wiem czy wykonałeś także i tylne szybki wypukłe ?

pozdrawiam Smile