PaperModels.pl

Pełna wersja: [G] Grumman F4F Wildcat MM 10/92
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Przedstawiam galerię modelu wydanego już 22 lata temu, ale naprawdę świetnie zaprojektowanego - autorem jest p.Jacek Słowik. Model, choć wydany na dość pancernym kartonie, sklejał się dość przyjemnie, nie miałem problemów z pasowaniem poszczególnych elementów. Niestety, nawet impregnacja arkuszy wikolem przed sklejaniem oraz późniejsze nawilżanie BCG od środka nie uchroniły mnie przed załamaniami kartonu na krawędzi natarcia skrzydeł.
Cieszę się, że w końcu mogłem skleić ten model i na pewno na jednym "zabytku" się nie skończy.
Niektórzy z Was mogli zobaczyć Wildcata na konkursie w Gołębiu.
Poniżej galeria:

[Obrazek: aiJdkN.jpg][Obrazek: ZKBQ0H.jpg][Obrazek: 0wClqF.jpg]
[Obrazek: LyCo8x.jpg][Obrazek: Y65UAC.jpg][Obrazek: Je0891.jpg]
[Obrazek: GGiOVi.jpg][Obrazek: Mba2A3.jpg][Obrazek: gYb22b.jpg]
Mój pierwszy samolot... ach, te wspomnienia. Chociaż nie dorównywał wykonaniem nawet w połowie Twojemu, to wisiał dumnie pod sufitem przez długie lata.
Gratuluje wykonania  PDT_Armataz_01_34
No i czekam na następne "zabytki".
Bardzo, bardzo mi się podoba, a już najbardziej na tej fotce en face. Super.
Znam ten projekt z autopsji. Opracowanie na tamte czasy było wręcz rewelacyjne i nadal klejenie tego modelu to byłaby sama przyjemność, gdyby nie fatalny wydruk i karton.
Mimo tego model prezentuje się efektownie, za co należą Ci się wielkie  :milbravo: :milbravo: :milbravo:
Wspomnień czar w jak najlepszym wykonaniu.
:milbravo:
Biorąc pod uwagę leciwe opracowanie, model świetnie się prezentuje! Szacun!