PaperModels.pl

Pełna wersja: Jeden z moich pierwszych modeli Junkers Ju 87 ,,Stuka"
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

Bartek Czerwony

[Obrazek: th_PIC_0270.jpg] [Obrazek: th_PIC_0271.jpg] [Obrazek: th_PIC_0272.jpg] [Obrazek: th_PIC_0274.jpg] [Obrazek: th_PIC_0272.jpg] [Obrazek: th_PIC_0275.jpg] [Obrazek: th_PIC_0276.jpg] [Obrazek: th_PIC_0277.jpg]
Pewnie jakieś problemu z internetem, bo mi też się tak kiedyś zrobiło.
Co do modelu - nie jest idealnie, to fakt, jednak jak na pierwszy model jest moim skromnym zdaniem bardzo ładnie. Jedyne co się rzuca w oczy to retusz, którego tutaj brak.

Pozdrawiam i życzę więcej udanych modeli ;-)

Bartek Czerwony

Tak miałem mały problem z netem ale mam nadzieje ze moderator wyrzuci te 2 nie potrzebne postySmileteraz widzę że dodałem 2 takie same zdjęcia całkiem przypadkowo przez pospiech z braku czasu.ten model został sklejony przeze mnie prawie 10 lat temu.kiedyś nie miałem zielonego pojęcia o retuszu i wydawało mi się że wszystko jest ok.w tych czasach nawet nie ma się czym chwalić ale postanowiłem zrobić kilka zdjęć i wstawić je tutajSmilepozdrawiam :wink:

neuropathic

Ja również sklejałem go jako jeden z pierwszych niestety nie wyszedł mi tak ładny jak Twój. Niezła robota!

Bartek Czerwony

Dzięki wielkie Neuropathic :wink: model powstawał pod okiem mojego ojca który dopiero mnie wtajemniczał w modelarstwo kartonowe...Smile