PaperModels.pl

Pełna wersja: T-27
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

Panzer Kacper

Witam!

Mam dziś do pokazania rosyjską tankietkę:

[Obrazek: th_DSCN3009-1.jpg][Obrazek: th_DSCN3010-1.jpg][Obrazek: th_DSCN3011-1.jpg][Obrazek: th_DSCN3013-1.jpg][Obrazek: th_DSCN3017-1.jpg][Obrazek: th_DSCN3018-1.jpg][Obrazek: th_DSCN3021-1.jpg]

Nie polecam dla ludzi o słabych nerwach, ponieważ model aż roi się od błędów i pomyłek w projekcie autora, ale fajnie wygląda na półce :razz:

Pozdrawiam :!:
Bardzo łądnie wykonany modelik Panzer Kacper! Podoba się i to bardzo. Po takiej przystawce czekam na coś większego, może jakieś danie główne! PDT_Armataz_01_01 Pozdrawiam!
Hej.
Ja tez walcze z tym modelem. Powiedz tylko czy kleiles wydanie opatrzone mianem "NOWA EDYCJA" czy to stare wydanie?
Ja mam nowa edycje i troche mi sie plakac chce, zabki w szkielecie nie pasowaly za zadne skarby, ale to nie problem.
Teraz walcze z tymi bocznymi elementami kadluba z numerem taktycznym - tu zas nie pasuja mi przy tylnej scianie kadluba, autor zapomnial uwzglednic krzywizny tylnej sciany.
Napisz prosze czy z ukladem jezdnym sa jakies wieksze trudnosci?
Na razie zauwazylem, ze nie da sie skleic ze soba kol napedowych tak zeby zabki sie pokryly :[

Panzer Kacper

Witam!

Ja kleiłem z nowej edycji, ale to nie zmienia faktu, że nie było błędów :neutral: . Układ jezdny posiada trochę błędów m. in. te ząbki w kole napędowym, o którym wspominałeś, przyłóż się przy budowie części z erraty i zeskanuj części z niej, a potem wydrukuj na troszkę grubszym papierze, uważaj też na przejście z koła napinającego do szyny. Wiele części będziesz musiał pomalować z drugiej strony, bo autor zapomniał o kilku częściach Confusedmile: . Przy budowie gąsek zabraknie Ci ząbków. Jak widać model posiada trochę błędów :razz: .
Powodzenia w walce z tym maluchem :wink: .

Pozdrawiam!

neuropathic

Bardzo fajny skromny modelik i ten karabin... Smile a i gąsienice też bardzo fajnie wyszły.