PaperModels.pl

Pełna wersja: Fiat 125p w 1:25, czyli Kapitan Żbik w akcji ;) Projekt własny.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam i zapraszam do galerii fiatów mojego projektu Smile Przedstawia ona dwie surówki Dużego Fiata w wersji cywilnej oraz MO.
Inspiracja właściwie komiksowa , niestety akurat to malowanie na tamte czasy ( przełom lat 60 i 70tych XXw. ) jest fikcją, więc przyjąłem standardowe.
Natomiast wygląd wersji cywilnej to wynik wypadku jaki miałem podczas lakierowania bezbarwnym połyskiem akrylowym do samochodów - bąble i przebarwienia zmusiły mnie do owego "liftingu" a'la droga szutrowa epoki średniego peerelu Wink.

[Obrazek: th_01.jpg] [Obrazek: th_02.jpg] [Obrazek: th_03.jpg] [Obrazek: th_04.jpg] [Obrazek: th_06.jpg]
[Obrazek: th_07.jpg] [Obrazek: th_08.jpg] [Obrazek: th_09.jpg] [Obrazek: th_11.jpg] [Obrazek: th_12.jpg]

Natomiast relacje z budowy można obejrzeć pod tym adresem , oraz w relacji kolegi KATa

--
Świetne!

Zamierzasz to wydać? Wink Jeśli tak to kolega Bullet się nam posika ze szczęścia Tongue

Pozdrawiam!
Maciek
to jest dopiero sentyment.
człowiek się uczył na tym jeździć, nawet kolor się zgadza.
:milbravo:  PDT_Armataz_01_34
No, no! Konkretnie. Ucieszylbym się z możliwości sklejenia tego modelu. Ale widzę go, jako żółtego, z lekką nutka tuningu w stylu lowridera.
Dziękuję za pozytywne komentarze Smile Dodam tylko że chciałem zrobić model przeznaczony dla każdego modelarza i oddający w miarę geometrię, będący jednocześnie platformą pod waloryzację.

I jeszcze z inspiracją  w tle Smile
[Obrazek: th_f125pzbkz.jpg] [Obrazek: th_zfiatembik.jpg]