PaperModels.pl

Pełna wersja: PzKpfw IV
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

Bartek Czerwony

[Obrazek: th_PIC_0304.jpg] [Obrazek: th_PIC_0303.jpg] [Obrazek: th_PIC_0301.jpg] [Obrazek: th_PIC_0302.jpg]


Mój pierwszy sklejony czołg.Nawet lakier po latach nie zatrzymał niektórych części takich jak antena,zęby gąsienic na płycie czołowej czy dwóch lamp na błotnikach.Ludzik w wieżyczce na pewno nie jest w tej samej skali co czołg.Wsadziłem go tam tylko dla upiększenia konserwy Confusedmile:
Każdy kiedyś zaczynał, miałem podobne początki. Ale jak wiadomo z wiekiem i pracą nabiera się doświadczenie. Tak więc pora na kolejne modele.

pozdro.
Witam nowego kolegę widzę,że mielismy razem podobne początki.Gratuluję ukończonego modelu,klej dalej a następne modele rozwiną twój warsztat i umiejętnośći Pozdrawiam.

Bartek Czerwony

Dzięki Panowie za miłe komentarze :wink: ten model powstał już dość dawno ale jeszcze stoiSmileteraz kleję amerykańskiego bombowca Mitchel b-25 i zamierzam otworzyć relację z przebiegu budowy.Pozdrawiam :grin: