PaperModels.pl

Pełna wersja: [G] FuG 16ZY
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Coś na kształt Fuga, skala 1:33. Jest to model niemieckiej radiostacji Fug 16ZY. Poczytać o niej można tu http://www.desyatnik.com/radios/airplane/fug16zy.php . Skleiłem ją posługując się zdjęciami i rysunkami technicznymi, "zaprojektowałem" sam.
[Obrazek: 8627d71d8bfd42a2m.jpg] [Obrazek: 1cffe66d05388373m.jpg]
Lepsze zdjęcia.
[Obrazek: 4da0ca24bf75f3ddm.jpg] [Obrazek: 25e553f09812a142m.jpg]
Z tego co widzę to chłopak ma 14 lat. Co miał pokazac ? T34 od Halińskiego ??? Jak dla mnie ,to brawa za odwagę. Ważne że chce kleic i stara się jak może. A co do panów krytykantów ,to proponuje pozachwycac się pokemonami roodaki. Ewentualnie przypomniec sobie swoje pierwsze modele. Pozdro. :tank:
Hej Bodziocc, całkiem fajny gadżet :wink: może byś teraz wokół niego jakiś płatowiec zabudował?
Moja rada dla Ciebie jest taka, żebyś następnym razem budował w większej skali ale bardziej szczegółowo a z czasem i takie drobiazgi zaczniesz robić tak że wiara kapcie pogubi :wink:
Refal, w pierwszym poście masz wyraźnie wyjaśnione co to jest, a może i Ty się swoimi własnymi projektami pochwalisz? hmm??