PaperModels.pl

Pełna wersja: [Galeria] Nieuport XVII 1:50 KEL
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam, może zanudzam już tymi modelami, ale właśnie tworzę kolekcję maszyn z tego okresu w tej właśnie skali. W dzisiejszym odcinku Nieuport XVII:
[Obrazek: th_nieuport1.jpg][Obrazek: th_nieuport2.jpg][Obrazek: th_nieuport3.jpg][Obrazek: th_nieuport4.jpg]
[Obrazek: th_nieuport5.jpg][Obrazek: th_nieuport6.jpg][Obrazek: th_nieuport7.jpg][Obrazek: th_nieuport8.jpg]
[Obrazek: th_nieuport9.jpg][Obrazek: th_nieuport10.jpg][Obrazek: th_nieuport11.jpg]
Model wykonałem bez większych udziwnień poza Lewisem na górnym płacie. Na zdjęciach tego właśnie egzemplarza ten karabin występuje (ten na kadłubie także). Model opracowany poprawnie, ale wbrew pozorom poprawne wykonanie go wymaga dużo uwagi Smile

p.s. Wszyscy (wierzę ze tacy sa Tongue) którzy woleliby ogladać postępy w budowie Canadaira muszą uzbroić się w cierpliwość, gdyż nie mam specjalnie czasu na grzebanie przy nim, a takie 50-tki można można kleić w wolnych chwilach ze względu na rozmiary, nie trzeba wszystkiego rozkładać na cały pokój i można w 2 sekundy zwinąć warsztat Smile
pozdrawiam
Gratuluje, fajny modelik.
Z czego robiłeś naciągi ??
Cytat:Z czego robiłeś naciągi ??
To jakiś materiał, który sukcesywnie rozpruwam Tongue , nie zman się i nie powiem co to dokładnie jest ale nitki są bardzo cienkie, i pasują do tej skali. Klei sie łatwo i szybko, o wiele lepiej niż z żyłkami drutami itp. Smile
Guciu, modelik fajniutki! Gratuluję!

Cytat:...50-tki można można kleić w wolnych chwilach ze względu na rozmiary, nie trzeba wszystkiego rozkładać na cały pokój i można w 2 sekundy zwinąć warsztat

Wiem coś o tym Cool .

Może zrobiłbyś relację z następnej 50-tki?