PaperModels.pl

Pełna wersja: KI 60 Hien model fan (mój najgorszy model)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Przedstawiam mój najgorszy model jaki kiedykolwiek skleiłem ,a oto zdjęcia:
[Obrazek: 0fd32b82eb15fb84m.jpg] [Obrazek: 797423f2f1fa33b5m.jpg] [Obrazek: 9e196f490d0e0593m.jpg] [Obrazek: d4d2dd113ed306b7m.jpg] [Obrazek: 590c22d111c0b9f9m.jpg] [Obrazek: f6cd3b4aacc6ee3dm.jpg]
Sorki ,że model wyszedł taki a nie inny, ale po pierwsze się spieszyłem ,a po drugie model był tragicznie spasowany. A i jeszcze jedno fw 190 (była relacja na forum) mama zalała wodą bo jej się kwiatki zachciało podlewać więc nie będę robił relacji tylko galerie będę wystawiał .Za wszystko przepraszam i z dumą przyjmę krytykę :grin: .

[ Komentarz dodany przez: Partyzant: Wto Paź 27, 2009 19:28 ]
Rafałek proszę cie tylko o to abyś tak się nie spieszył kiedy wysyłasz posta bo robisz dużo błędów i literówek. Najpierw sprawdź czy wszystko jest ok. w poście i dopiero wysyłaj.
E... Pamiętam moje pierwsze modele. Nie przejmuj się i klej nadal. Nie ma innej metody.
w tym problem,że to nie mój pierwszy model.
Cytat:w tym problem,że to nie mój pierwszy model.

Twój wiek mówi sam za siebie uzbrój się w cierpliwość, przykładaj się i klej a zobaczysz że z modelu na model będzie coraz lepiej.

RST

Cytat:A i jeszcze jedno fw 190 (była relacja na forum) mama zalała wodą bo jej się kwiatki zachciało podlewać


Mamy już takie są...

Mój pierwszy model został po prostu wyrzucony do śmieci przez mamę... uznała, że szpecił pokój ;o
Koty też bywają kapryśne... dlatego połączenie mama + kot jest ryzykowne. Jeśli masz mamę, zapomnij o kotach.

A model wcale nie jest taki zły jak go opisujesz. Jak na 13 lat jesteś bardzo sprawny manualnie a poprzez praktykę staniesz się tylko lepszy. Powodzenia.
rafał a czy ty troszkę nie przesadzasz ??
Wydaje mi się że model jest wykonany 9/10
Tylko chyba z tego co widzę retusz na kołpaku śmigła ci nie wszedł a reszta fajna
Rafale! Chyba faktycznie trochę przesadzasz, że jest to najgorszy Twój model, w sumie nie wiem jak inne wyglądają. Ale to co tu pokazałeś prezentuje się dobrze. Fakt że nie ma retuszu nie umniejsza jakości wykonania. Widać że części umiesz już kształtować no i równo kleić. Powodzenia i więcej wiary we własne możliwości :wink:
Na pewno lepszy od mojego badziewia.
Jest retusz tylko że nie chciało mi się czekac az klej zaschnie i przykleiłem łopaty na sg i tak to wygląda ale tak to każda część była retuszowana. :oops: