PaperModels.pl

Pełna wersja: Wyniszczający hazard
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam wszystkich serdecznie

dosyc długo mnie czynnie nie było na forum, chociaz ogolnie stram sie zagladac tu czesto.
mialem duzo problemow którymi chciałbym sie z wami podzielić.
tak jak w temacie chodzi o hazard....
Mniej więcej w czasie mojej debiutanckiej ale i nieudaniej relacji z klejenia WACO CG-4A
zaczęły sie moje poważne problemy z hazardem..W niedługim czasie przegrałem bardzo dużo ..Grałem za kazdy grosz okłamując wszystkich dookoła..
Teraz w wieku ponad dwudziestu lat mam spore długi ale na szczęscie nie straciłem swojej dziewczyny i rodziny.
Dosyc ciężko pracuję a w dodatku kończę proces zakładania firmy (nie obrazicie się jeśli kiedyś pochwalę się linkiem do mojej stronki) Myślę, że już wszystko będzie dobrze i wygram z tym dziadostwem..
A czemu piszę o tym na forum modelarskim?? a bo od czasu gdy nie myślę o problemach i graniu ciągnie mnie żeby znów coś skleicSmile Praktycznie po zarejestrowaniu sie na forum nie zrobilem nic po czym moglibyście ocenic mnie jako modelarza.
Ale muszę się jeszcze uzbroic w cierpliwosc.. najpierw praca a na przyjemnosci też przyjdzie czas! Do tego czasu bedę podziwiał waszą pracę, która bardzo zachęca do działania! Człowiek z prawdziwą pasja jest wiele wart!
Myślę, że sklejenie czegoś w wolnym czasie może być dla Ciebie bardzo terapeutyczne... Zajmie Ci czas, i nie będziesz miał kiedy grać. Mnie na szczęście nie ciągnie do automatów, ale widziałem skutki uzależnienia u kolegi z firmy. W ciągu około dwóch miesięcy był pod kreską ponad 2k zł... I nie widział swojego problemu.

Będę trzymał kciuki za Ciebie i liczył, że uda Ci się wyjść z nałogu.

Swoją drogą - jeśli przejdzie Ustawa Antyhazardowa w nowej odsłonie, czyli całkowity zakaz automatów poza kasynami będzie lżej i Tobie i wielu innym ludziom, którzy nieświadomie wpadli w te sidła.

U mnie pod blokiem stoi kilka budek z tzw. Hot Spotami. Niestety czasem strach koło nich przejść w nocy. Różni ludzie się trafiają, do tego są pełne do bardzo późnych godzin nocnych... Moim zdaniem już dawno powinni jakoś zakazać tych automatów, ale cóż... Ani SLD, ani PiS'owi się nie udało. PO też nie, ale mam nadzieje, że to tylko przejściowe problemy.

Pozdrawiam
W kwestii wyjasnienia obstawiałem mecze autoatu nigdy nie dotchnąłem... oby tak zostało. Tak czy siak hazard to hazard pod każdyą postacią.. ja POwiedziałem wielu osobom o swoim problemie.. tak ażeby mi było wstyd i te osoby były wyczulone i w razie czego potrafiły mi pomóc. A Sklejanie oczywiscie ze jest terapeutyczneSmile i nie tylko gdy ma sie problemy Smile
Całe szczęście do sportu jako takiego nie ciągnie mnie. Chociaż jest kilka dyscyplin, które uwielbiam oglądać. Są ona tak nieprzewidywalne, że wyklucza obstawianie inne niż z kolegami i ojcem.

Snooker i siatkówka.
Jak to mówią klin klinem. Modelarstwo, czy jakakolwiek pasja hobbystyczna to też pewna forma uzależnienia :grin:
Powodzenia!!!
Cytat:Modelarstwo, czy jakakolwiek pasja hobbystyczna to też pewna forma uzależnienia :grin:
Nawet nie wiesz jaka :mrgreen: :roll: :???: :razz:.
Cytat:Modelarstwo, czy jakakolwiek pasja hobbystyczna to też pewna forma uzależnienia

Nuuu, zajob pierwsza klasa :-D Megapozytywny :-) Rozwija zarówno sprawność manualną jak i wiedzę techniczną :-) A to dużo, nawet bardzo.

Cieszę się żeś się wyłamał z nałogu, dobrze że miałeś wokół siebie ludzi którzy Ci pomogli. Teraz apeluję OGARNIJ SIĘ i do roboty :-) Wnioski wyciągnięte, zamknięty rozdział, jedziem dalej z tym koksem :-)
Myślę, że jak zdałeś sobie sprawę z problemu, i wiesz, że nie chcesz wracać do tego co było, to masz ogromną szansę na wyjście i naprostowanie siebie. A jak masz jeszcze rodzinę i ukochaną (mam nadzieję, że ukochaną) dziewczynę przy sobie to jest już megaogromna szansa na wyjście.

A modelarstwo bądź inne pasje jeszcze Ci w tym pomogą.
Cytat:Nuuu, zajob pierwsza klasa Megapozytywny Rozwija zarówno sprawność manualną jak i wiedzę techniczną

O historycznej stronie nie wspomnę Smile
marcu dobrze że o tym mówisz na pewno będzie ci też troszeczkę lżej
Trzymam za ciebie kciuki i życzę ci powodzenia i z interesami i z życiem
Fajnie że założyłeś taki temat. Może zadziała jako przestroga dla innych...

Życzę powodzenia :!:
Cytat:Może zadziała jako przestroga dla innych...
jakby każdy artykuł lub podobna historia działało pouczająco lub odstraszająco to byśmy mieli idealny świat. No niestety zasada działania uzależnienia jest bardziej skomplikowana niż nam się wydaje. Najgorsze jest to że w przypadku kiedy takowy uzależniony czyta takie rzeczy wydaje mu się że on nie ma z tym problemu i w każdej chwili może z tym zerwać.