PaperModels.pl

Pełna wersja: [Galeria] Lokomotywa Spalinowa Su-46 z KET w 1:87
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam, tak nietypowo zapowiem galerię modelu.... no właśnie skoro tak popularne stały się zagadki w relacjach to ja postanowiłem zapytać się was co skleiłem :wink:. Oczywiście na forum kilka osób wie co to ,dlatego proszę aby się powstrzymały od odpowiedzi. Co będzie w nagrodę hmm.... mam na zbyciu jakiś okręt ten z litewskiego wydawnictwa no i uścisk mojej graby jak będzie okazja się zobaczyć w realu :wink: . Z podpowiedzi mam dwa zdjęcia więc życzę dobrej zabawy. Czas , to jakieś dwa trzy dni dopóki nie skończę ostatecznie modelu i nie wykonam galerii końcowej.

[Obrazek: 564b77acfa094d20m.jpg] [Obrazek: b1c190f12ea1321bm.jpg]

Pozdrawiam.
Ja bym obsatwiał na SU46
A nich cie Janek wiedziałeś bo ci pisałem na gg :mrgreen: . No, ale skoro byleś pierwszy to może chcesz dostać ten model z litewskiego wydawnictwa , notabene którego niedawno się też pozbywałeś :mrgreen: . Dobra na serio teraz. Myślę ,że Janek się nie obrazi i przyznam nagrodę koledze glowex tylko uprzedzam ,że nie wysyłam modeli. Okazja będzie na konkursach. Szczegóły jak chcesz Pawle na PW., .
Tak jest to lokomotywa spalinowa Su-46 z wydawnictwa Answer (Kartonowa Encyklopedia Techniki) w skali 1;87. Właśnie zaraz dokleję cztery ostatnie elementy i model będzie miał premierę dzisiaj na QWAKU. Pozostało jeszcze lakierowanie i wykonanie galerii.

[Obrazek: 2ec3d77833bb374em.jpg]

Pozdrawiam
Witam,Wreszcie mi się udało pokazać galerię :wink: .Tak mnie ostatnio trochę na morzu wybujało ,że nie za bardzo miałem chęci do klejenia :mrgreen: więc postanowiłem skleić sobie coś relaksującego. Od jakichś dwóch lat kolega chodził za mną żebym mu skleił małą lokomotywę bo kolega znaczy się zakręcony na punkcie kolejnictwa i w domu całe dioramy z jeżdżącymi kolejkami. Cały czas mówił mi ,że w plastiku nie ma takiej lokomotywy, a u nas jest w kartonie no i czy bym nie skleił itp. Po Shikishimie nie widząc i nie mając chęci do klejenia czegoś konkretnego zgodziłem się skleić mu tą lokomotywę. Najpierw oczywiście zakupiłem wycinankę lokomotywy spalinowej Su-46 z Kartonowej Encyklopedii Techniki, a że była okazja to i wycięte laserowo koła też nabyłem. Po przejrzeniu wycinanki z kolegą powiedział mi ,że chce abym mu skleił tylko samą limuzynę z dachem ,a podwozie to on sobie doda . Miał też zamiar wstawić do środka silniczek i sprawić ,że model będzie jeździł.. Po kilku konsultacjach gdzie zadawałem i wynajdywałem zbyt wiele problemów wspólnej pracy nad tym modelem kolega dał mi wolna rękę i powiedział ,że nie musi jeździć i będzie sobie gdzieś na bocznicy stała :wink: . Grunt to dobra motywacja :wink:
No i tak zabrałem się za klejenie. Efekty widać. Teraz kiedy patrzę na te zdjęcia widać bardzo dużo moich baboli. Coś krzywe i odstające, nie domalowane ,takie nijakie takie. Jednak największym mankamentem mojej pracy jest kolor podwozia. Prezes uświadomił mnie ,że maniacy kolejnictwa zjedli by mnie za podwozie pomalowane czarnym metalizerem , a nie zwykłym czarnym kolorem. Za to ich przepraszam, na przyszłość będę teraz wiedział. Co do samego projektu to nie mam praktycznie żadnych uwag. Naprawdę dobrze spasowany projekt. Jak pewnie niektórzy zauważą trochę podrasowałem podwozie uplastyczniając co nie co. Tak mi się praca nad tą lokomotywą spodobało ,że postanowiłem iż jeszcze temat kolejnictwa na pewno kiedyś pojawi się u mnie na warsztacie. No i to tyle . Model zamówiony , praca wykonana więc galeria i koniec.

[Obrazek: f7e0833f26fe3382m.jpg] [Obrazek: cf42bd9175333860m.jpg] [Obrazek: 435936bf0ac6176cm.jpg] [Obrazek: dc019e64e2a72916m.jpg] [Obrazek: dbcb169515483520m.jpg] [Obrazek: f772ed550ebf58afm.jpg] [Obrazek: bd637aeacdbe5395m.jpg] [Obrazek: 27fb7936f5f63187m.jpg] [Obrazek: 6c27b8edafd219bbm.jpg] [Obrazek: 728db09eae3b72e1m.jpg] [Obrazek: 3cc8e4a9b38080e2m.jpg]

Pozdrawiam.
Piterski, to dlaczego nie przyszedłeś ?? Maja mogła z żoną zostać Smile a jeszcze więcej przegapiłeś bo postawiliśmy to to małe na dioramce Wichurkowej
A macie foty z tego stawiania?

Partyzancie lokomotywka bardzo fajna! Gratulacje!