PaperModels.pl

Pełna wersja: [Galeria] Rower, projekt własny, 1:24
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Ponieważ po dłuższej przerwie spod moich rąk wyszedł model, który choć częściowo jest zbudowany z papieru postanowiłem się przypomnieć i dać znać, że żyje.

Na wstępnie muszę wyjaśnić, że tylko rowerek jest zbudowany w jakiś 80% z papieru (pozostałe 20% to drut). Latarnia to już niestety spienione PCV, a kot glinka samoutwardzalna. Ale za to wszystko własnego projektu i robione od zera.

Plan ogólny:
[Obrazek: dsc01298g.th.jpg] [Obrazek: dsc01297j.th.jpg]

Parę detali:
[Obrazek: dsc01295y.th.jpg] [Obrazek: dsc01294o.th.jpg]

[Obrazek: dsc01292v.th.jpg] [Obrazek: dsc01290t.th.jpg]

Pozdrawiam i mam nadziej, że to spienione PCV na papermodels będzie mi darowane Wink
Bardzo fajna, klimatyczna dioramka :mrgreen:
całkowicie się zgadzam Confusedmile:
Grube szprychy... ale bruk- świetny!
Super PDT_Armataz_01_34.
Brakuje mi tylko kamienia żeby rzucić w kota :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: .

Ramm

Fajna flaszka, w jaki sposób wykonana?
michal_andy
Ogólnie koła to najsłabszy element modelu. Grube szprychy, krzywe opony i brak felg.

Ale to pierwsze koła w mojej karierze więc mam nadzieję że, następne wyjdą lepiej.

ceva
Mówisz do miłośnika kotów Wink

Ramm
Butelka to kawałek ramki od kabinki z plastikowego modelu.
Kształt nadany z grubsza skalpelem, a potem szlif na papierze ściernym.

Pół godziny roboty Smile Drugie pół poszło na wygięcie z drutu mocowania dla butli...
Wizualnie może i nie być super zdetalizowany ale dla mnie najbardziej się liczy pomysł, projekt i własnoręczne wykonanie, te 3 rzeczy razem wzięte to podstawa :wink:
Pomysł na podstawkę również bardzo klimatyczny choć osobiście bardziej bym tam widział jakiś bicykl "z epoki"
Wielkie brawa Grzechu PDT_Armataz_01_34
PS: to mnie Bratku uprzedziłeś, a miałem nadzieję że będę pierwszym, który zrobi papierowy rower Confusedad:
Pozdroo Miszczu :wink: