PaperModels.pl

Pełna wersja: [G] PZL P.11c modelarz kartonowy 1-4/2010
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam wszystkich! To mój pierwszy wpis na forum, chociaż modele sklejam już parę lat. Ostatni to, zgodnie z tytułem, znana i lubiana jedenastka. P.11 z Małego Modelarza to był mój pierwszy model i nie wyszedł rewelacyjnie Smile . Ten jest wznowieniem wydanym przez MK, sklejał się bardzo przyjemnie. Jest to pierwszy model, który lakierowałem (super sprawa ;D), sklejany głównie BCG i CA. Bardzo miło współpracowało mi się z BCG, który w moim warsztacie zastąpił wikol. Oprócz steru wysokości nie użyłem oddzielnych pow. sterowych, bo za bardzo różniły się odcieniem od reszty. W modelu przerobiłem chłodnicę i dodałem kawałek izolacji z drutu na burty kabiny pilota.
Model kleiłem głównie późnym wieczorem, stąd niektóre problemy rozwiązywałem według własnego widzimisię. Tak było ze śmigłem, które za nic nie chciało pasować, więc wkleiłem tak jak widać. Pewnie źle, ale już nie będę tego ruszał.
Wiem, że dużo brakuje mi do doskonałości, ale jest to mój najczyściej sklejony model, chyba dojrzewam jako modelarz :grin:.

[Obrazek: IMG_2388.jpg]
[Obrazek: IMG_2417.jpg]
[Obrazek: IMG_2414.jpg]
[Obrazek: IMG_2412.jpg]
[Obrazek: IMG_2410.jpg]
[Obrazek: IMG_2409.jpg]
[Obrazek: IMG_2407.jpg]
[Obrazek: IMG_2406.jpg]
[Obrazek: IMG_2404.jpg]
[Obrazek: IMG_2403.jpg]
[Obrazek: IMG_2402.jpg]
[Obrazek: IMG_2401.jpg]
[Obrazek: IMG_2421.jpg]
[Obrazek: IMG_2400.jpg]
[Obrazek: IMG_2398.jpg]
[Obrazek: IMG_2397.jpg]
A tu z większym bratem z września '39:
[Obrazek: IMG_2418.jpg]


Pozdrawiam!