PaperModels.pl

Pełna wersja: [G] Pkw.K 1 Kubelwagen 1/16
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
[Obrazek: f95c227f77b4437b.jpg]

Witam, jakiś czas temu skleiłem sobie ten sympatyczny modelik. Do autora nie można mieć żadnych zastrzeżeń, wszystko pasuje,jedyne na co należy zwrócić uwagę to solidne wykonanie zawieszenia. Model w tej skali a jeszcze nafaszerowany tekturą  jest masywny i ciężki. Do Świdnika postaram się dorobić jeszcze trochę" śmieci"- jakieś trofea wojenne,pomięte i rzucone w kąt plakaty propagandowe itp.
[Obrazek: 53b2e0ae930489adm.jpg] [Obrazek: adfa2d2e273d9c1fm.jpg] [Obrazek: 6e3e1d9e6ba0ffd0m.jpg] [Obrazek: a8f454cd4221410dm.jpg] [Obrazek: f95c227f77b4437bm.jpg] [Obrazek: af4329433883fbd2m.jpg] [Obrazek: 0d10a4d58561fe03m.jpg] [Obrazek: 73bd07c9542d1e70m.jpg]
Ładne maleństwo :milbravo:
I ładna skala!Big Grin
Gratuluję, model bardzo efektowny  PDT_Armataz_01_01
Mam za sobą jego pomniejszoną wersję. Projekt jest wymagający, ale jak widać warto  :grin:
Jakiś urodzaj ostatnio na galerie zrobił się.
Twój model w tej skali to już nie takie maleństwo PDT_Armataz_01_34 :milbravo:
Ale superowy!  :milbravo:
Zdradzisz technikę wykonania:
1 - brudnych szyb
2 - płachty, brezentu czy innej ścierki, która leży z przodu auta przyciśnięta młotem Big Grin
Szyby brudzę patynatorem firmy Agama, konkretnie to kolor wschodnioeuropejskiego kurzu. Niebawem będę w taki sposób brudził szyby haubicoarmaty to zrobię zdjęcia i wrzucę.    Ścierka to chusteczka higieniczna pomalowana Pactrą, kiedy jst jeszcze mokra nasączona sporą ilością  kleju BCG-podobnego(taki Chiński badziew z Tesco za 99gr.) a następnie rzucona na miejsce przeznaczenia,troczę należy pougniatać ,trochę się samo ułoży, jak całkiem wyschnie przecieram delikatnie suchym patynatorem i startym grafitem ołówka.
Super KIBELEK, przyjmij i moje gratulacje!!
Zajedwabisty, naprawdę rewelacja, gratuluję. A burd na szybie i ślady wycieraczek miażdżą.
Bardzo fajnie zrobiony model - gratulacje!
Jedna rzecz mi tylko nie pasuje - narzędzia wyglądają jakby za chwilę miały pospadać pod samochód.
Popieram kolegów wpisujących sie w tym wątku przedemną, że efekt pobrudzonych szyb jest super. Skala też efektowna!
Gratujluję modelu i pozdrawiam