PaperModels.pl

Pełna wersja: [Galeria] Sd.Kfz.250/3 GREIF
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam, to już kolejny Greif na forum, ale liczę że się skusicie na zerknięcie w moje skromne wykonanie. GPM skala 1:25. Drzwi, wizjery, klapy silnika, lawetka MG, koła - ruchome / obrotowe. Gąsienice cięte laserowo, pojedyncze ogniwa.
[Obrazek: th_PICT0215.jpg] [Obrazek: th_PICT0220.jpg] [Obrazek: th_PICT0243.jpg]
[Obrazek: th_PICT0216.jpg] [Obrazek: th_PICT0227.jpg] [Obrazek: th_PICT0238.jpg]
[Obrazek: th_PICT0015.jpg] [Obrazek: th_PICT0229.jpg] [Obrazek: th_PICT0231.jpg]

I parę fotek dla ''uwidocznienia'' skali elementów:
[Obrazek: th_PICT0064-1.jpg] [Obrazek: th_PICT0210.jpg] [Obrazek: th_PICT0225.jpg] [Obrazek: th_PICT0185.jpg]
Świetny, szczególnie te narzędzia czy radiostacja. Na moje jednak oponki wyglądają na zbyt czyste i sterylne przy takich "obdrapanych" blachach poszycia jakie oferuje wycinanka. Chyba, że pojazd przed chwilą umyto do inspekcji Wink .
Jak dla mnie to suuuper ,ciekawie kiedy ja dojdę to takiej wprawy  ???
Dzięki bardzo. Wybrudzić mam zamiar na podstawce. Kupiłem figurkę oficera w 1:25, więc przerobię go na Erwina i podsypię trochę piachem. Poza tym jak macie chwilę to z Africa Corps w galerii wisi jeszcze Panzer III
Pzdr