PaperModels.pl

Pełna wersja: [Galeria] F4F-3 AH 1/98
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
      Witam wszystkich w przedostatniej w tym roku galerii... Mig już na ukończeniu,czekam tylko na listonosza i owiewkę.
Zbliża się koniec roku , na uczelni już wolne, to postanowiłem w miarę możliwości pokończyć zaczęte modele. Żbik miał sklejony sam kadłub i czekał chyba ze 2 miesiące na skończenie. Aż wziąłem się za niego i skończyłem. Jedyne co mi nie wyszło i czego nie mogę przecierpieć to to, że lewe skrzydło wyszło mi nieco za wysoko w stosunku do prawego. W zbiornikach pod skrzydłowych wręgi był minimalnie za małe. Oprócz tego reszta kleiła się wyśmienicie i polecam go początkującym. Poza tym od jutra zaczynam budowę Japończyka, tak żeby miał do czego postrzelać  :-P

[Obrazek: th_01.jpg]  [Obrazek: th_02.jpg]  [Obrazek: th_03.jpg]  [Obrazek: th_04.jpg]

[Obrazek: th_05.jpg]  [Obrazek: th_06.jpg]  [Obrazek: th_07.jpg]  [Obrazek: th_08.jpg] 

[Obrazek: th_09.jpg]  [Obrazek: th_10.jpg]

Już dziś życzę wszystkim Wesołych Świąt, wielu modeli takich jakich sobie życzymy pod choinką no i Pomyślności w Nowym Roku, żeby jeszcze lepiej sklejać  ;-)
Przede wszystkim - Wesołych Świąt, zdróweczka w nowym roku oraz sylwestrowej amnezji Smile

Świetny model, tylko pozazdrościć. Mam jedynie małą uwagę, a właściwie zapytanie. Czemu w skrzydłach jest tylko po jednym karabinie skoro są dwa otwory jak również dwie smugi na natarciu skrzydła. Wybacz jeśli te pytanie jest banalne, jest to temat całkiem mi obcy a ciekawość jednak bierze górę Smile
Służę odpowiedzią. Według instrukcji trzeba było zrobić widoczną jedną parę luf. Druga para jest schowana w skrzydle także wystarczyło zrobić tylko same otwory imitujące że w środku jest karabin.
Bardzo piękny "kotek". Zamierzam zabrać się za to cudo jak tylko uda mi się go gdzieś dostać.
I również przesyłam Życzenia Wesołych Świąt i owocnego w udane konstrukcje Nowego Roku.