PaperModels.pl

Pełna wersja: amerykańskie forum dla kartoniarzy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam wszystkich
Wędrując po bezkresnych zasobach Internetu trafiłem na amerykańską stronę dla modelarzy kartonowych. Jestem samolociarzem, ale mimo to lubię popatrzeć na ładnie zrobione inne modele i tak trafiłem na relację z budowy ISU-152 z Modelika. Może jestem mało doświadczony, ale czegoś takiego jeszcze nie widziałem. Polecam wszystkim pancerniakom aby weszli na podanego linka: http://www.cardmodels.net/forum/showthread.php?t=2674
Pozdrawiam wszystkich modelarzy
Grzegorz
Cześć wszystkim,
cieszy mnie ze watek ma spore zainteresowanie.
Na stronie http://www.cardmodels.net znajdziecie mnóstwo relacji z budowy modeli lotniczych, pancernych, okrętów i innych - polecam.
Mam w zanadrzu jeszcze kilka innych stron - głównie dla samolociarzy. Chcecie?
zaqx
Z zamiłowania jestem okrętowcem a to moja pierwsza blaszanka. Teraz mogę dać tylko te fotki z wcześniejczych etapów. Fotograf raczej zemnie kiepski a i obrabiać zdjęć nie miałem kiedy.
W tej chwili model jest w 85% skończony (chociaż model to troszkę za dużo powiedziane) i jeśli chcesz to wrzucę pare fotek jak wrócę z pracy. W chwili obecnej jest bardzo wiele rzeczy które zrobiłbym inaczej lub w innej kolejności. Jednym słowem brak doświadczenia w budowie pancerki daje się tutaj bardzo odczuć. Jeśli ktoś ma ochotę go sklejać to chętnie podzielę się moimi spstrzeżeniami by nie powielał moich błędów.


[Obrazek: 44f01d964aa7884em.jpg] [Obrazek: c0ab3254fc7a55e1m.jpg] [Obrazek: 87ad01d4388bb825m.jpg]
Dzięki Amadeus za fotki, mam ten czołg oczywiście i na pewno go skleję, tylko nie wiem którego w kolejce. Ładnie wygląda ten twój modelik, jak będziesz mógł to z chęcią obejrzał bym jeszcze jakieś fotki. A co masz na myśli mówiąc że teraz zrobiłbyś coś inaczej, to ma być standart czy waloryzujesz go jakoś po swojemu. A i napisz czym robisz retusz bo całkiem nieźle dobrany. No i jak się go ogólnie klei, jak z pasowaniem części, bo ja robię akurat Challengera z Fly Modela no i opracowanie jest powiedzmy takie sobie. Amadeus jak skończysz blaszaka to możemy wspólnie wrzucić nowy temat na forum [Challenger 1kontra2}, takie porównanie wersji no i opracowań. Pozdrawiam i życzę przy okazji Wesołych Świąt.

Dzięki wielkie Amadeus za wiadomość, super maszynka, a jak z tym temacikiem na forum?
Czemu nie ale chyba zaczekamy do zakonczenia prac zrobimy cos ala prezentacje.

P.S.

Gratuluje Warriora w dobrej cenie.

Zycze wszystkim wesolych i pogodnych swiat