PaperModels.pl

Pełna wersja: "Mayflower" 1:100 MM 3/2001
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Zawsze podziwiałem modelarzy którzy robili żaglowce. Tak jest i teraz.. Nie znam się na nich ale dla mnie robota jest ładna. I na pewno brawa Ci się należą za ogrom pracy włożonej w niego.
Ładna robota . Ja kiedyś próbował kleić żaglowiec ale nie dałem rady dlatego gratuluje tobie tego modelu
Good Job  PDT_Armataz_01_34
Żaglowce mają swój urok PDT_Armataz_01_34 widac włożoną pracę w niego,ale było warto-prezentuje sie wyjatkowo ładnie :milbravo:Gratulacje! :milbravo:
I ja spieszę z gratulacjami. Jest super kieł  PDT_Armataz_01_34. Wydaje mi się, że żaglowce to jeden z najcięższych kawałków chleba modelarskiego, więc Twoje wykonanie  ma u mnie podwójne achy i ochy.
Sam mam ochotę skleić jakiś żaglowiec. Mayflower nadaje się chyba całkiem dobrze na rozgrzewkę :razz:, i mam takie pytanie- z czego wykonałeś żagle?
Twoje wykonanie tego żaglowca jest jak dla mnie super, to chyba najlepiej wykonany Mayflower jaki widziałem Confusedmile:.

:milbravo: :milbravo: