PaperModels.pl

Pełna wersja: [Galeria] P 51D Mustang- AH 1/2003
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam,
Prezentacji moich modeli ciąg dalszy. Samolot raczej znany więc nie ma co się rozpisywać. Model przedstawia maszynę dowódcy 78 FG, pułkownika Johna D. Landersa. Wydrukowany na papierze kredowym. Jest to pierwsze wydanie bez oddzielnych powierzchni sterowych. Spasowanie części wzorowe. Problem dla mnie stanowił wycierający się druk, widać to doskonale na kadłubie za kabiną pilota, no ale trudno kleić model nie dotykając go. Problem ten mogłoby rozwiązać lakierowanie arkuszy przed sklejeniem, jednak w lakierowaniu nie mam doświadczenia więc wolałem nie ryzykować. Osłonę kabiny kupiłem gotową. Retuszowałem Pactrą A74 aluminium i plakatówkami.
Zapraszam do oglądania zdjęć:
[Obrazek: th_DSC00360.jpg] [Obrazek: th_DSC00364.jpg] [Obrazek: th_DSC00366.jpg] [Obrazek: th_DSC00367.jpg] [Obrazek: th_DSC00368.jpg] [Obrazek: th_DSC00369.jpg] [Obrazek: th_DSC00370.jpg] [Obrazek: th_DSC00371.jpg] [Obrazek: th_DSC00372.jpg] [Obrazek: th_DSC00373.jpg] [Obrazek: th_DSC00374.jpg] [Obrazek: th_DSC00375.jpg]

Pozdrawiam
  Nic dodać, nic ująć: modele z kartonu kredowego trudne są w budowie, ale jak już ktoś sobie z tym poradzi, to ---ludzie podziwiajcie!!! Bo jest co.
                                                                        Gratulacje i pozdrowienia            - ZbiG -
Miałem okazje podziwiac orginał [Obrazek: bbfe35f0172b1f97m.jpg]
Też Ci spieszę z gratulacjami. Jest co podziwiać..  PDT_Armataz_01_34