PaperModels.pl

Pełna wersja: [Galeria] Curtiss P 36 Hawk - Answer
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam,
Model przedstawia samolot z lotnictwa Vichy z 2 Escadrille GC/4 z bazy Cap-Vert koło Dakaru, 1942 r.

Opracowanie p. Łukasza Fuczka. Był to mój pierwszy model tego projektanta i skłamałbym, gdybym napisał, że kleił się bezproblemowo. Opracowanie posiada kilka błędów co w połączeniu z moimi małymi umiejętnościami sprawia, że model wygląda tak a nie inaczej. No ale błędy są po to aby je poprawiać Wink. Mimo wszystko nie zraziłem się do modeli p. Łukasza i zamierzam kleić kolejneSmile

Zdjęcia modelu:
[Obrazek: th_DSC00392.jpg] [Obrazek: th_DSC00393.jpg] [Obrazek: th_DSC00394.jpg] [Obrazek: th_DSC00395.jpg]
[Obrazek: th_DSC00396.jpg] [Obrazek: th_DSC00398.jpg] [Obrazek: th_DSC00399.jpg] [Obrazek: th_DSC00400.jpg]
[Obrazek: th_DSC00401.jpg] [Obrazek: th_DSC00402.jpg] [Obrazek: th_DSC00404.jpg]

Przepraszam, że tak przynudzam tymi galeriami, ale mam nadzieję, że się komuś przydadząSmile
Pozdrawiam
Model fajny tylko czy mógłbyś napisać jakie jest w nim łączenie wręg ? Na jedną z oklejką czy na dwie...?
(20-02-2010, 08:25)PawełL link napisał(a):Model fajny tylko czy Mógłbyć napisać jakie jest w nim łączenie wręg ? Na jedną z oklejką czy na dwie...?
Łaczenie na bliżniacze wręgi