PaperModels.pl

Pełna wersja: sklep BIELSKO
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
CZOŁEM WSZYSTKIM!
jako nowy modelarz na tym forum PDT_Armataz_01_21 witam was serdecznie!
i przyszedł ten czas na pierwsze pytanko. Mianowicie kto wie, czy w Bielsku, lub najbliższej okokicy jest jakiś sklep modelarski z kartonówkami?? mi chodzi o taki z papierowymi, co bym se jakąś tekture kupił, może model na półkę, albo rozcieńczalnik do farbek które mi miał kumpel dać- zobaczymy co się z tego urodzi  PDT_Armataz_01_01 no i tak ogólnie no... sami wiecie.

z góry dzięks za odpowieć, i sory jak to pytanie już padło.
Witam,jeśli chodzi o akcesoria albo tekturki wszelkiego rodzaju to można przez internet zamówić np :
klik tylko nie opłaca się brać jednej np tektury  Wink a co do rozcieńczalnika to trzeba poszukać w sklepie z farbami albo w chemicznym,pozdrawiam.
P.S.
Bielsko nie jest małe na pewno coś znajdziesz .
(13-06-2012, 12:18)Nado link napisał(a): [ -> ]Bielsko nie jest małe na pewno coś znajdziesz .

masz na myśli latanie po mieście i szukanie sklepu modelarskiego?? PDT_Armataz_01_24
a tak na serio to dzięki za radę, przyda się
Nie sklepu modelarskiego, a sklepu z farbami (szeroko rozumiany chemiczny).
Witam,poszukaj w Bielsku-Białej sklepu Tololoko,w Cieszynie masz sklep Hobby Model..
(15-06-2012, 02:26)Zielony link napisał(a): [ -> ]Nie sklepu modelarskiego, a sklepu z farbami (szeroko rozumiany chemiczny).

dzięki zielony, teraz to ja juz wiem, jest taki sklep wbielsku o jakim ty mówisz. Wybiorę się do niego. PDT_Armataz_01_34
W Bielsku chyba nie ma typowo modelarskiego sklepu. Ale na Wzgórzu obok zamku Sułkowskich jest kiosk, w którym zawsze jest dostepnych kilka modeli kartonowych (zwykle z GPM-u), wydaje mi się, że farby modelarskie też tam mają. Farby do modeli firmy Pactra mozna dostać na stoisku z zabawkami w Klimczoku, jest tam też spory wybór "plastików".
Pozdrawiam!