PaperModels.pl

Pełna wersja: MoDele z LOK
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam wszystkich szanownych forumowiczów:-) Mam dość lakoniczne pytanie aczkolwiek mam nadzieję że uzyskam od Was na nie odpowiedź. Czy ktoś kupował może modele MM z LOK te za 5 zł? Chodzi mi o cenę przesyłki. Interesuje mnie czy bedzię to kwota rzędu 60 gr czy 8-10 zł jak sobie niektórzy na allegro życzą. Z góry dziękuję za odpowiedź. PS. Czemu pytanie to zadaję na forum a nie na stronie LOK. Ano temu gdyż zadałem im pytanie parę tygodni temu i do dnia dzisiejszego cichoszaSad
rząd wielkości 8-10 do 3 sztuk zakupionych, a to że nie dostałeś odpowiedzi to ten typ tak ma
Czyli idąc tym tokiem rozumowania za jedną sztukę ok 2-3 zł za przesyłkę.
Nie. Za przesyłkę zawierającą 2 modele płaciłem swego czasu 6,50 - norma. Reszta zależy od opcji - pakowanie, priorytet i takie tam. Wtedy cena może być i 11PLN
A ja mam jak najgorsze doświadczenia z MM-ami. Kiedyś zapłaciłem za trzy modele a przesyłki nie dostałem, a było to jakies cztery lata temu.
Jak kiedyś zamawiałem to nawet nie chcieli przyjąć opcji płatności z góry, tylko za pobraniem. Tłumaczyli tym że nie mogą ogarnąć tych wpłat. Po 3 dniach miałem modele u siebie, a płatność u listonosza. Niestety taka opcja kosztuje chyba dodatkowe 11pln, więc nie warto jednego modelu zamawiać....

Co do ceny przesyłki - wysyłam zawsze w tekturkach coby się nie poniszczyły i cena takiej przesyłki oscyluje wokół 6pln za ekonomiczny list - nie liczę koperty itd
Aaaaaaaa. Czyli z tego co czytam szanowni koledzy polecacie mi dużo cierpliwości i wybranie ewentualnie innego dostawcy(allegro)Smile Szkoda. Su-22 taniej niż za 5 zł nigdzie nie dostnę;/
Ależ zamawiaj śmiało, tylko wybierz opcję płatności u listonosza (pobranie pocztowe). Wówczas jednak koszt przesyłki wynosi 11pln więc dla jednej sztuki średnio się to opłaca.
(07-03-2010, 12:37)Kroolo link napisał(a):Ależ zamawiaj śmiało, tylko wybierz opcję płatności u listonosza (pobranie pocztowe). Wówczas jednak koszt przesyłki wynosi 11pln więc dla jednej sztuki średnio się to opłaca.
Jak kupowałem na wakacjach modele w LOK-u było możliwość zapłaty tylko i wyłącznie za pobraniem.
Panowie, osobiście odradzam zakupy w LOK. Te ludki tam to z jakiejś innej planety są!! Zamówiłem początkiem kwietnia 3 modele, płatność  "za pobraniem". Wysyłka na adres miejsca pracy, w adresie wysyłki wyraźnie, dużymi literami i wytłuszczonym drukiem zamieściłem informację, aby przesyłkę kierować na adres firmy i... oczywiście została zaadresowana jak dla odbiorcy prywatnego. W efekcie listonosz nie dotarł, bo pod adresem z koperty jest kilkanaście sporych firm. Dzwonię do LOK i czego się dowiaduję? Że nie wyślą ponownie, bo muszą za to znów zapłacić! Więc kupiłem interesujące mnie zeszyty na allegro - szybko, niewiele drożej i bez łaski. Reasumując - zakupy w LOK polecam temu kto ma sporo czasu i mocne nerwy (przydają się w kontaktach telefonicznych z Redakcją).
Lepiej ja zamówiłem 4 modele, a przyszły 2 i to ten, których nie chciałem
Heh jedni grają w ruletke, drudzy zamawiają w LOKu Big Grin
A ja jakieś 2 tygodnie zamówiłem 4 modele i przyszły w ciągu czterech dni.A za wysyłkę zapłaciłem około 11 zł.I płaciłem listonoszowi przy odbiorze Smile

kkliw

Witam
Ja mam nie najlepsze zdanie o zamawianiu i o samym LOK.
Zamówiłem kilkanaście modeli dostałem maila zwrotnego ze nie ma jakiegoś nr i informacje ile kosztują pozostałe modele i jaka jest cena przesyłki.
Do tego momentu wszystko fajnie ale.
Przesyłka była o 2 zł tańsza niż chcieli /cena była na paczce/  w paczce nie było 2 modeli i tak jakby na złość tych najdroższych + jeden nr dali podwójnie.
Reklamacja nic nie dała porostu olali mnie.
Oj  oj oj. Witam po dłuższej nie obecności. Zmartwiliście mnie tymi wiadomościami. A wydawać by sie mogło że to solidna firmy. Rozumie też, że zamawiając mojego ulubionego Su-22 za 5zł dostane Kogę Elbląską;/ albo Emilię albo jeszce inne pływadło;/ lub jeździdło. Eeehh to dziękujęSad
Ja zamawiałem jakiś czas temu - jakoś tak koniec zimy i początek wiosny. Doszło wszystko bez problemu, tak że nie mogę narzekać. Z tego co piszecie, to może po prostu miałem szczęście?
Wiele razy zamawiałem u nich - zawsze wszystko w 100% takie jak zamawiałem i w zadanej ilości .  Nigdy nie miałem złych wspomnień związanych z zamówieniami w MM-ie .
Ja tez już dużo razy zamawiałem i wszystko przyszło tak jak powinno. Może dlatego ze wykonywałem zamówienia tylko telefonicznie.