PaperModels.pl

Pełna wersja: [Galeria] Jakowlew Jak 3 - Orlik 9/2007
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam,
Opracowanie bardzo fajne, b.dobra detalizacja.  Model można wykonać w wersji uproszczonej lub pełnej z oddzielnymi wszystkimi powierzchniami sterowymi.
[Obrazek: th_DSC00331.jpg] [Obrazek: th_DSC00337.jpg] [Obrazek: th_DSC00338.jpg] [Obrazek: th_DSC00340.jpg] [Obrazek: th_DSC00341.jpg] [Obrazek: th_DSC00558.jpg] [Obrazek: th_DSC00559.jpg] [Obrazek: th_DSC00560.jpg] [Obrazek: th_DSC00561.jpg] [Obrazek: th_DSC00562.jpg] [Obrazek: th_DSC00563.jpg] [Obrazek: th_DSC00564.jpg] [Obrazek: th_DSC00565.jpg] [Obrazek: th_DSC00566.jpg] [Obrazek: th_DSC00567.jpg] [Obrazek: th_DSC00568.jpg] [Obrazek: th_DSC00569.jpg]
pozdro.
:milbravo: Ładnie czysto sklejony model gratulacje!
Ja również dołączam się do Mikoaja68 BRAWO
Gratuluje pięknego modelu.
Zachęcająco wyglądająca maszynka, gratuluje
  Piękna, rasowa maszyna rasowo wykonana. Na JAKI trójki, czy później dziewiątki mówiono: "ruskie spitfire'y". Coś w tym jest...
          Pozdrawiam i gratuluję -                          - ZbiG -
Hej
Świetna robota, niedługo Jak trafi u mnie na matę. Mam pytanko kabinka kupna czy tłoczona, świetnie wygląda :milbravo:
Dziękuję za liczne komentarze :-D.

(24-05-2010, 01:14)Pajda link napisał(a): [ -> ]Mam pytanko kabinka kupna czy tłoczona,
Kabinka kupna, pochodzi od Jaka 1 z AH. Tylna część pasuje b. dobrze, natomiast przednia ma trochę inny kształt niż w Jaku 3, ale przytopiłem ją do takiego kształtu jaki ma być.
Pozdrawiam.
o kurcze galeria Jakowlewa, a mnie jeszcze tutaj nie ma  :neutral:
Bardzo ładny model, moje gratulacje  :milbravo: :milbravo: :milbravo: :milbravo: Szkoda tylko że nie pobawiłeś sie w wyoblanie elementów a efekt byłby jeszcze lepszy Wink

Czy pojawiają się jakieś błędy w tym opracowaniu i czy mógłbyś je wyszczególnić? Pytam się, bo mam go w planach i od razu chciałbym się nastawić no korektę ewentualnych takowych
Tak ogólnie spasowanie części na wysokim poziomie. Jakichś większych błędów sobie nie przypominam, Z tego co pamiętam były drobne błędy w kabinie, tablicę musiałem trochę cofnąć. Dość trudno jest wykonać oprofilowania na ogonie i skrzydłach zwłaszcza w w miejscach gdzie przechodzą we wloty powietrza. Tu doskonale sprawdza się metoda profilowania przy pomocy BCG. Model wbrew pozorom nie jest łatwy, ale skoro poradziłeś sobie z moskitem tego autora to i z jakiem dasz sobie radę Wink.
Jeden z najlepiej wykonanych jaków jakie widziałem :milbravo: