PaperModels.pl

Pełna wersja: [Galeria] Parowóz Ty51 GPM 1:87
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witajcie,

Niedawno miałem okazję pracować przy tym jakże wdzięcznym parowozie. Za bardzo nie mam co komentować bo i model nie sprawiał problemów :-)  Tak jak i poprzedniczka, oelka, model w całości wycinany laserowo. Papier, tak jak w poprzedniej galerii wspominałem, świetnie się zachowuje i przy odrobinie wprawy nawet drobne zwijane elementy można bez problemu skleić bez żadnych załamań. Poniżej zdjęcia :-)

EDIT: skala, oczywiście 1:87 ;-)

[Obrazek: big.jpg]
[Obrazek: th_01.jpg][Obrazek: th_02.jpg][Obrazek: th_03.jpg][Obrazek: th_04.jpg][Obrazek: th_05.jpg]
[Obrazek: th_06.jpg][Obrazek: th_07.jpg][Obrazek: th_08.jpg][Obrazek: th_09.jpg][Obrazek: th_10.jpg]
[Obrazek: th_11.jpg][Obrazek: th_12.jpg][Obrazek: th_13.jpg][Obrazek: th_14.jpg][Obrazek: th_15.jpg]

Pozdrawiam!!
Co cię tak wzięło na pociągi??  Ładny model  :milbravo:. A co tam u Stuga? :mrgreen:
A chwilowo zbiera mi się na wyjątkowo gwałtowne regurgidacje jak pomyślę o zawieszeniu trójeczki więc sobie spokojnie czeka. Dla niedowiarków jednak, zapewniam że zostanie ukończony :-) Tak jak i dwa pozostałe projekty :-P Dzięki :-)

Sądząc po jakichś drezynkach nie ja jeden widzę uroki takich maleństw ;-) :-D

Pozdrawiam!!
(08-03-2010, 02:52)Sprudin link napisał(a):Sądząc po jakichś drezynkach nie ja jeden widzę uroki takich maleństw ;-) :-D

Pozdrawiam!!

Co zrobic jak te kurduple mają w sobie to ,,coś,,Teraz u mnie na warsztacie skala H0  w ramach odpoczynku od III :mrgreen:
Sorry za offa ;D
Sprudin leniuchu :-*,ale te lemiesze z przodu to już mogłeś wyprofilować  na półokrągło.Da się poprawić ?
I coś mi ten węgiel za gruby wsypałeś na tender.
No proszę Sprudin się rozkolejarzował[Obrazek: happy0124.gif]
No i znowu zapomniałeś o światłach końcowych w reflektorach głównych. Ramki tychże to chyba białe być powinny.
Tak czy siak podoba mi się[Obrazek: happy0100.gif]
Wkońcu zaczynam widywać porządne parowozy w porządnej skali Smile No to Oelka ma swojego Romeo  :mrgreen:

Pozdrawiam
szebi